Як подолати депресію. якщо ви страждаєте безсонням депресією то.

Зимова нестача сонячного світла, весняний авітаміноз, стресові ситуації - все це може стати причиною не просто тимчасового розладу, але і перерости в одну з форм депресії. Тому потрібно боротися з будь-якими її проявами.
Інструкція
1
Не замикайтеся в собі. Депресія може початися з думок про те, що вас не люблять, не розуміють і що ви нікому не потрібні. Якщо дозволити їм вкорениться, то з часом вони переростуть у внутрішню переконаність, яку подолати набагато складніше. Тому, коли ви відчуваєте у себе подібний настрій, одразу ж запрошуйте до себе друзів, разом відпочивайте і не ігноруйте їх пропозиції разом провести час.
2
Позбавтеся від негативу. Якщо він виходить від людей, просто перестаньте з ними спілкуватися або зведіть контакт з до мінімуму. Якщо негативні почуття навівають обставини, предмети, фільми або музика, викресліть це зі свого життя. Оточіть себе тільки тим, що надихає, дарує щастя та сприяє отриманню радості від життя.
3
Відпочивайте і висипайтеся. Нерідко депресія супроводжується розладами сну. Якщо ви страждаєте безсонням, прийміть заходи для того, щоб налагодити сон і повернути його в потрібне русло. Якщо ж депресія, навпаки, викликала надмірну сонливість, стежте за тим, щоб не спати занадто довго і тим самим не дати розвинутися ліні, яка посилить ситуацію.
4
Приймайте натуральні антидепресанти. До них можна віднести банани, апельсини (підвищенню настрою сприяє їх помаранчевий колір), чорний шоколад і трав'яні заспокійливі відвари.
5
Не відмовляйтеся від гумору. Навіть якщо вам зовсім не до сміху, а чуже почуття гумору дратує, просто дозволяйте йому супроводжувати вас. Включайте гумористичні передачі, дивіться комедії і читайте смішні історії. Думаєте, що це нерозумно? Зовсім ні, адже чужий сміх здатний викликати посмішку на вашому обличчі, а значить, з часом і розсмішити. А сміх - найкращі ліки від депресії.
6
Зверніться до лікаря. Своєчасний візит до фахівця допоможе визначити, як далеко зайшла ваша депресія, і вжити необхідних заходів для того, щоб вона не погіршилася і вилікувалася. На жаль, з деякими формами депресії неможливо впоратися без медичного втручання.
7
Займайтеся сексом. Під час цього інтимного процесу в організмі виробляються ендорфіни, які необхідні для боротьби з депресією.