Як робити вироби з сірників. з чого можна зробити фігурки.

Будь-які падлюка своїми руками - це захоплююче і розвиваюче заняття. З сірників споруджують приголомшливо красиві фігурки, які можна подарувати близьким як сувенір, ними прикрашають інтер'єр кімнати. Робити різні шедеври можна за допомогою клею або ж без нього, головне, що від вас потрібно - це терпіння і акуратність.
Вам знадобиться
  • - складаний ніж або кусачки;
  • - сірники;
  • - монетка вартістю 2 рубля;
  • - зубочистка.
Інструкція
1
Підготуйте своє робоче місце. Обрана вами поверхня повинна бути рівною і гладкою. Покладіть перед собою два сірники в вертикальному положенні. Відстань між ними повинна бути трохи менше довжини самих сірників. Зверху покладіть ще 8 штук, тільки залиште краї двох нижніх трохи випирати.
2
Зверху, перпендикулярно нижньому ряду, покладіть ще 8 сірників. Подібним чином збудуйте ще сім рядів. Дана конструкція нагадуватиме вам колодязь. Слідкуйте за тим, щоб стіни одержуваного споруди були рівними і не випирали, інакше надалі ваша фігура розвалиться. Укладайте так, щоб головки сірників виходили по колу і на кожній стороні у вас був тільки один ряд.
3
Покладіть ще 8 сірників на отримані стіни. Головки сірників верхнього ряду повинні бути протилежні нижнього. Паралельно ряду покладіть 6 сірників, а на них звичайну монетку. Вона потрібна для того, щоб при подальших діях ваша конструкція не розвалилася.
4
Акуратно натисніть на монету і почніть вставляти сірники по краях конструкції. Їх головки у вас повинні виявитися нагорі. Не поспішаючи проткніть таким же чином весь периметр стін. Стиснувши трохи стінки рукою, приберіть монетку. Все сірники, вставлені по периметру, ретельно вдавите до кінця, щоб вони змогли притиснути настил.
5
Переверніть вийшов кубик, так як він повинен стояти на голівках сірників. Пропіхніте між кінцями сірників нові й укладіть горизонтальний ряд стін. Дана дія при бажанні можна не робити, воно потрібно лише як зміцнення стін кубика. З одержані квадратів можна збирати різні великі споруди, будь то будиночки, млин, замки, корабель, літак або танк. Тут вже все залежатиме від вашої фантазії.
6
Для початківців, найкраще підійде тренування на створенні будиночка. В кутові дірочки вставте сірники і трохи витягніть їх вгору. Сірники на даху почніть укладати перпендикулярно верхньому ряду. Почніть роботу з країв, постійно чергуючи напрямок. Спочатку укладайте по дві штуці, потім - по чотири, далі - шість, а середні два ряди - по вісім сірників.
7
Закріпіть дах шляхом пропихивания сірників між головками. Це найскладніша частина процесу, і вона вимагає максимум акуратності і терпіння. Прикрасьте вийшов будиночок трубою, дверима і вікнами. Покладіться на свою фантазію і створіть хатинку своєї мрії.
8
Більш досвідчені любителі поробок можуть спробувати зробити танк. Виготовте п'ять однакових кубиків. Встановіть один з них головками вниз. З одного бічний та нижньої сторони вставте ряд очищених від головок сірників. Головки легко видалити скориставшись кусачками або звичайним невеликим ножиком. До отриманого ряду додайте ще трохи сірників і вдавите половину з них углиб кубика. Решта ж стирчати послужать вам для з'єднання з іншим кубом.
9
Скріпите обидва квадрата, але не стискайте їх один з одним, так як між ними повинна залишитися відстань, де ви продовжите подальшу роботу. В отриманому проміжку почніть укладати полуколодец, який повинен складатися з шести вертикальних і всього лише п'яти горизонтальних сірників.
10
Встановіть похилі сірники і акуратно їх закріпіть. Сконцентруйте всю свою увагу на процесі створення гусениць майбутнього танка. В самий нижній ряд одного з кубиків протолкніте п'ять сірників, а з боків вгору по шість. Отримане вільний простір забийте короткими сірниками так, щоб воно повністю заповнилося і міцно трималося. На нижній ряд укладіть шість штук і, піднімаючись вгору, відбавляй по одній. Точно таким же чином зробіть другу задню гусеницю.
11
Прикріпіть третій і четвертий кубик, з'єднавши їх з іншими за допомогою очищених сірників. Відстань між третім і четвертим квадратом заповніть, зробивши верхній, нижній і бічні ряди. Щоб вам зручніше було проштовхувати сірники, спробуйте скористатися зубочисткою.
12
Розпочніть створенню передніх гусениць. Найкраще зробити так, щоб вони випирали сильніше, ніж задні. Робіть їх за тим же принципом, тільки починається не з шести, а з восьми сірників. Зверху на кубиках зробіть невелике кріплення, до якого ви прибудуєте п'ятий квадрат. Це буде башточка вашого танка. Акуратно закріпіть її і встановіть на ній гармату, встромивши кілька сірників. При бажанні можна зробити люк і всілякі малюнки. Головне не бійтеся щось зіпсувати і дайте волю своїй уяві.