Як налаштувати Agent в мобільному. Як налаштувати обліковий запис в мобільному агента.

Завжди перебувати на зв'язку, не відволікаючи телефонними дзвінками, і оперативно отримувати електронні листи, не маючи доступу до комп'ютера, допоможе програма Mail.Ru Агент, що знаходиться в мобільному телефоні. Одне з популярних безкоштовних додатків дозволить вам завжди підтримувати зв'язок з близькими людьми і друзями.
Вам знадобиться
  • - мобільний телефон;
  • - GPRS-Internet з'єднання.
Інструкція
1
Переконайтеся, що на вашому мобільному телефоні налаштований GPRS-Internet.
2
Відкрийте офіційний сайт Mail.ru і перейдіть за посиланням http://agent.mail.ru/ru/. З пропонованих для завантаження програм Мобільний Агент на Java, Windows Mobile, для Symbian, Android, IOS виберіть необхідну. Завантажте в мобільний телефон.
3
Запустіть Mail.Ru Агент і відкрийте налаштування програми. Виберіть опцію «Обліковий запис» і вкажіть адресу вашої електронної поштової скриньки, до якого буде прикріплений Mail.Ru Агент, і пароль до нього. Підтвердіть внесення дані.
4
Відкрийте головне меню і виберіть опцію «Статус». Вкажіть «Онлайн». Програма зробить підключення до сервера, після чого ви побачите список ваших контактів і повідомлення про надходження нових листів, якщо такі є.
Зверніть увагу
Слід пам'ятати, що для установки і коректної роботи програми Mail.Ru Агент не підходить GPRS-Wap, який використовується для більшості інших завдань у мобільному інтернеті.
Корисна порада
Якщо у вас є акаунт в ICQ, ви можете прив'язати його до свого Mail.Ru Агента і проводити підключення одночасно. Останні версії програми Mail.Ru Агент дозволяє додати також контакти таких популярних соціальних мереж, як Однокласники, ВКонтакте і другіе.Открив налаштування облікового запису, ви можете змінити звукові сигнали про вступників повідомленнях і пошті, вказати список ігнорованих контактів і другое.Через Mail.Ru Агент ви можете переглядати свою електронну поштову скриньку, перейшовши в відповідну вкладку. Жирним шрифтом будуть виділені непрочитані листи. Їх можна прочитати, відповісти та/або видалити в корзину. Мобільний Mail.Ru Агент підтримує більшість функцій і опцій Mail.Ru Агента, використовуваного для персонального комп'ютера. Широкий вибір смайлів, можливість безкоштовної відправки sms-повідомлень, передача відео-, фото- та інших типів файлів, а також отримання інформації про пробки на дорогах, можливість прокладки маршрутів на картах та ін.
Mail.ru агент являє собою програму, яка дозволяє здійснювати обмін миттєвими повідомленнями з абонентами, відправляти смс-повідомлення на мобільні телефони, а також виробляти управління поштою в ящику mail.ru і обмінюватися файлами в режимі реального часу.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом в інтернет.
Інструкція
1
Запустіть програму-браузер, щоб виконати завантаження і настройку мейл-агента. Перейдіть по посиланню mail.ru, клацніть по вкладці «Агент». У вікні, виберіть потрібну версію програми для закачування, наприклад, для мобільного телефону або для певної версії операційної системи комп'ютера. Клацніть по вибраній версії і в правій частині вікна натисніть «Завантажити». Дочекайтеся завершення закачування, запустіть інсталяційний файл.
2
Виконайте установку програми на комп'ютер, для цього дотримуйтесь вказівок майстра. Оберіть мову додатки «Російський», в наступному вікні встановіть прапорці біля потрібних опцій, наприклад, «Створити ярлики», «Встановити для всіх користувачів».
3
Запустіть програму за допомогою ярлика на робочому столі, щоб виконати настройку Mail.ru Агента. Введіть свій логін і пароль у системі. У правому нижньому кутку екрану з'явиться значок програми. Клацніть двічі по його значку, відкриється вікно програми. Далі натисніть кнопку «Меню», виберіть пункт «Налаштування програми».
4
Потім виберіть опцію «Обліковий запис», при необхідності додайте аккаунт з icq яких соціальних мереж. Також встановіть параметри з'єднання з інтернет, якщо ваш комп'ютер підключається через локальну мережу. У цьому випадку введіть адресу сервера і порт і клацніть «ОК». Виберіть опцію «Налаштування кольору», щоб налаштувати зовнішній вигляд Mail.ru Агента.
5
Виконайте настройку веб-камери в агента. Для цього перейдіть в «Налаштування програми» і виберіть опцію «Голос і відео». Виберіть за потребою пристрої для відтворення та запису звуку, якщо їх підключено кілька. Ви також можете встановити прапорець в опції «Посилення мікрофона», тоді він буде працювати в режимі максимальної чутливості.
6
Зі списку виберіть потрібну веб-камеру, щоб налаштувати відеодзвінки в мейл-агенті. При необхідності встановіть прапорець у полі «Дозволити іншим користувачам знаходити мене по наявності веб-камери». Клацніть «ОК». У пункті «Повідомлення» налаштувань ви можете встановити різні опції для отримання і відправки повідомлень, наприклад, включити можливість зберігання архіву ваших листів.