Як зробити посилання різним кольором.

Одним з головним атрибутів сайту в інтернеті є посилання . Рідкісна сторінка обходиться без них. Але коли однотипний колір посилання приїдається, можна кожну посилання зробити свого кольору. Це допоможе привернути увагу користувачів до засланні і зробить вашу інтернет-сторінку яскравіше.
Вам знадобиться
  • - html-теги;
  • - таблиця з кодами кольорів.
Інструкція
1
Запам'ятайте загальну схему посилань, яка використовується на більшості сайтів. «A» () - це якір гіперпосилання, обмежує її з двох сторін; «Href» - скорочення від hypertext reference (гіпертекстове посилання), тобто інтернет-адресу, на який треба здійснити перехід. Посилання завжди полягає в лапки. Таким чином, загальна схема посилань виглядає так: текст .
2
Змініть колір посилання, додавши код до тексту посилання і після, щоб вийшло так: текст .
3
На сервісах блогів, наприклад, на Liveinternet, використовуйте код [url = посилання] текст [/url]. «Url» - uniform resource locator, визначник місцезнаходження ресурсу. В цьому випадку для того щоб змінити колір, додайте до і після тексту тег кольору: [url = посилання] [color = колір] текст [/color] [/url].
4
Якщо ви самі робили свій сайт і у вас є файл з його стилями, то редагуйте посилання прямо там, в каскадних таблицях стилів CSS. Загальний синтаксис запису виглядає так: a {параметри стилю}. За допомогою цих параметрів можна зробити посилання, курсив або який завгодно.
5
Щоб задати посиланню колір, потрібно використовувати такий код: a {color: # 00000;}. 00000 - код чорного кольору за замовчуванням. Щоб замінити його на будь-який інший, скористайтеся або графічним пакетом (наприклад, Adobe Photoshop), клікнувши на квадратик з кольором в Інструментах, або за допомогою web-палітр. Зазвичай в обох випадках код знаходиться поруч з #. Скопіюйте його, клікнувши на нього і натиснувши Ctrl + C. Потім вставте в фігурні дужки після #.
6
Щоб зробити посилання різнокольоровими в текстовому редакторі, наприклад, в Open Office, відкрийте в верхньому меню «Вставка»? «Гіперпосилання», вставте посилання, задайте її текст. Натисніть «Застосувати», потім «Закрити». Виділіть посилання і задайте їй колір як звичайному тексту. Можете також задавати колір кожній букві окремо.
Зверніть увагу
- треба прописувати обов'язково всередині тега , а якщо ви пропишіть не так, то у вас не вийде задати вашому посиланню колір, що відрізняється від кольору інших посилань в документе.Помніте, що не на всіх сайтах можна зробити посилання різнокольоровими. Типовий приклад - соціальна мережа «ВКонтакте».
Корисна порада
Колір вказується англійським словом, наприклад - red, green, blue.