Як синхронізувати iPhone на декількох комп'ютерах.

За замовчуванням iPhone може бути синхронізований тільки з одного медіатекою додатки iTunes. Після виконання операції jailbreak ця функція стає доступною при використанні програми SwapTunes. Решті користувачам рекомендується метод, запропонований Andrew Grant.
Вам знадобиться
  • - UltraEdit (для OS Windows);
  • - HexEdit (для Mac OS).
Інструкція
1
При спробах синхронізації iPhone з медіатекою другого комп'ютера користувач отримає повідомлення про те, що мобільний пристрій вже синхронізовано з іншою бібліотекою і пропозицією скасування обраного дії або видалення існуючої медіатеки.
2
Відкрийте програму текстового редактора на основному комп'ютері, з яким синхронізовано мобільний пристрій, і відкрийте в ньому файл з ім'ям iTunes Music Library.xml, що знаходиться в папці ім'я_диска: \ Моя музика \ iTunes. Визначте рядок зі значеніемLibrary Persistent IDі знайдіть числове значення постійного ідентифікатора iTunes. Створіть копію знайденого елемента.
3
Повторіть ті ж дії на другому комп'ютері, підметі синхронізації медіатеки з iPhone і замініть знайдений ідентифікатор на збережений, але не видаляйте його, а збережіть в зручному місці. Збережіть зроблені зміни і закрийте відредагований файл.
4
Використовуйте програму UltraEdit (для Windows OS)/HexEdit (для Mac OS) для відкриття файлу iTunes Music Library.itl на другому комп'ютері. Врахуйте, що в OS Macintosh розширення у цього файлу відсутній. Розкрийте меню Edit верхньої сервісної панелі вікна програми та вкажіть команду Replace. Переконайтеся в тому, що на поле Hex застосований прапорець і введіть збережене значення ідентифікатора iTunes другого додаткового комп'ютера в рядок Find. Внесіть значення збереженого ідентифікатора iTunes основного комп'ютера в рядок Replace with і підтвердіть свій вибір, натиснувши кнопку Replace All.
5
Збережіть зроблені зміни і закрийте змінений файл. Підключіть iPhone до другого комп'ютера і виконайте операцію синхронізації, вказавши опцію «Управління музикою і відео вручну».
6
Для синхронізації додатків, фотографій і календарів скористайтеся можливістю авторизації другого комп'ютера своїм обліковим записом Apple ID і здійсните потрібну процедуру стандартним методом.
iPhone є брендовою лінійкою мобільних апаратів компанії Apple. В силу того, що флагманська операційна система iOS є закритою, iPhone не вийде підключити до комп'ютера як флешку. Комп'ютер розпізнає смартфон як цифровий фотоапарат і не дозволяє закачувати файли з комп'ютера в пам'ять телефону.
Вам знадобиться
  • Програма Apple iTunes.
Інструкція
1
Для синхронізації продуктів Apple, у тому числі iPad, iPod і iPhone, потрібна спеціальна програма iTunes. Це багатофункціональна програма від Apple, що представляє собою утиліту для синхронізації пристроїв, оболонку інтернет-магазинів iTunes і AppStore, а також мультимедійний плеер.Скачать iTunes можна абсолютно безкоштовно на офіційному сайті компанії: http://www.apple.com/ru/itunes/. Після того, як ви завантажить інсталяційний файл, встановіть програму на ваш ПК або Mac і запустите ярлик iTunes на робочому столі.
2
Після запуску програми, застроміть кабель від iPhone в USB-порт, потім зворотний кінець кабелю застроміть в смартфон, при цьому смартфон повинен знаходитися в режимі очікування - на ньому повинні бути відключені всі програми.
3
Через кілька секунд після підключення телефону до комп'ютера, iTunes почне синхронізацію iPhone. Це буде відзначено на екрані iPhone написом «Йде синхронізація». Під час неї не відключайте USB-кабель від комп'ютера або телефону. Якщо необхідно завершити синхронізацію екстрено, потягніть стрілку «Скасувати» внизу екрану смартфона під час синхронізації. Це забезпечить захист від втрати даних.