Як виростити ревінь.

Ревінь - рослина з великим кореневищем і великими листками. Дана культура містить величезну кількість вітамінів, пектинові речовини, органічні кислоти і мінеральні солі. При вирощуванні ревеню необхідно дотримуватися деяких простих рекомендації.
Вам знадобиться
  • - насіння;
  • - органічні і мінеральні добрива;
  • - регулярний догляд за рослиною.
Інструкція
1
Придбайте насіння даної культури в найближчому спеціалізованому магазині. При покупці зверніть увагу на термін придатності, зазначений на упаковці.
2
Намочіть насіння ревеню, щоб вони трохи набухли. Потім укладіть їх в заздалегідь приготовлену вологу марлеву пов'язку, складену в кілька разів. Не забувайте час від часу змочувати їх водою, не допускаючи повного висихання. Як тільки насіння проросте, трохи підсушіть їх.
3
Семена висаджуйте на відкритий грунт в квітні-травні місяці, на глибину - 2-3 см. При цьому відстань між ними залишайте 20-25 см. Висадку виробляєте рядовим способом. Після цього грунт зволожите.
4
Після появи перших 2-3 листочків сіянці прорідити, видаливши слабкі та немічні відростки. До осені регулярно поливайте рослину, рихлите і прополювати землю. Також 1-2 рази за літній період подбайте про підгодівлі органічними і мінеральними добривами.
5
Восени ви отримаєте рослина висотою 20-30 см з 3-5 великими листами. З 1 метра ви виростите 15-25 рассадного матеріалу, який можна висаджувати навесні.
6
Відрізки кореневищ або коріння розсади висаджуйте в заздалегідь підготовлені лунки. При цьому відстань між рослинами залишайте приблизно 80-100 см. Верхівкової бруньки присипте на 1-2 см. Коріння щільно притисніть землею. Після посадки грунт добре зволожите.
7
На другий рік після висадки ревеню утворюються маткові стебла. Обов'язково видаляйте їх, щоб рослина не виснажується.
8
Кожні 3-4 роки вносите в міжряддя ревеню органічні добрива: на 1 кв.м. по 1-2 відра.
9
Урожай збирайте, починаючи з 2 року після посадки. Ідеальний період початку збору - травень-червень місяць. Черешки вибирайте довжиною не менше 25 см і товщиною 1,5-2 см. Протягом сезону збір повторюйте декілька разів. Урожайність одного куща рослини в перші роки - 2-3 кг.