Як обчислити розмір кільця. чи можна робити кільце 16, 7.

Ви вирішили придбати кільце в інтернет-магазині і купувати його доведеться, керуючись тільки наданої магазином таблицею розмірів . Перед вами стоїть завдання: обчислити свій розмір для кільця. Скористайтеся даними радами - і ви зможете без зусиль визначити розмір кілець для деяких розмірних систем.
Вам знадобиться
  • - лінійка або штангенциркуль;
  • - нитки або тонка мотузка;
  • - манікюрні ножиці;
  • - таблиця відповідності розмірів кілець.
Інструкція
1
Російська система розмірів кілець базується на величині внутрішнього діаметра кільця. Крок розміру становить 0, 5 мм. Для визначення його в домашніх умовах можна використовувати штангенциркуль. Якщо в будинку немає цього інструменту, діаметр кільця можна обчислити за допомогою звичайної лінійки.
2
Щоб дізнатися розмір кільця, згадаємо формулу зі шкільного курсу геометрії: довжина кола дорівнює добутку числа? на діаметр. Для вимірювання довжини кола пальця скористайтеся міцною ниткою. Обмотайте її навколо пальця в 4-5 обхватів на самому широкому його ділянці. Чи не намотуйте нитку туго або надмірно слабо. Вона повинна не відчуватися на пальці.
3
Зробіть уздовж пальця кілька рухів, які скрутять нитки між собою в джгут. Акуратно розріжте всі верстви манікюрними ножицями. Виміряйте отриманий джгутик лінійкою в міліметрах. Це і буде довжина кола вашого пальця.
4
Для обчислення розміру кільця розділіть цю величину на число?, Рівне 3, 14 ... Отриманий результат округлятимете в більшу сторону до 0,5 або 1. Наприклад, обчислений діаметр склав 16,3. Округліть його до 16, 5. Результат 17,7 округляйте до цілого числа 18. Це і буде російський розмір кільця.
5
У світі існує кілька розмірних систем для кілець. Наприклад, розмірна лінійка кілець США подібна російської, тільки діаметр кільця вимірюється в дюймах. Один дюйм дорівнює 2,54 см. У Великобританії прийнята буквена система розмірності кілець. Таблиця відповідності розмірів кілець найбільш популярних країн-виробників представлена на ілюстрації.
Корисна порада
Замовляючи кільце через інтернет, зверніть увагу на ширину вибраного виробу. Якщо воно досить широке, то рекомендується замовити кільце на пів розміру більше.