Як робити корекцію стрічкового нарощування.

Нарощування волосся - відмінний спосіб придбати шикарну шевелюру. Проте вже через пару місяців багато донорські пасма виявляються набагато коротше власного волосся, особливо якщо після нарощування робилася стрижка. Місця їх сполуки стають помітні оточуючим людям, що приносить жінці масу естетичного незадоволення. Тому незабаром їй доведеться знову звернутися в салон, щоб зробити корекцію.
Інструкція
1
Корекція нарощених волосся - важлива процедура, за допомогою якої шевелюрі повертається первинний вигляд і природність. Як правило, вона проводиться через 2-3 місяці після нарощування, залежно від зростання власного волосся. Несвоєчасне звернення до майстра може ускладнити процедуру, і зняття пасом буде заподіювати шкоду відросло волосся, що приклеївся до стрічок донорських волосся.
2
Робіть корекцію у того ж фахівця, що виробляв стрічкове нарощування. Суть методу полягає в тому, що майстер пересаджує прядки ближче до коріння ваших рідних волосся. Спочатку на місця кріплення нарощених локонів наноситься спеціальний спрей, що розчиняє полімер, що утримує пасма. До його складу входить спирт, безпечний для волосся. Час дії спрею становить від 2 до 10 хвилин.
3
Після закінчення визначеного часу донорські волосся видаляються разом зі стрічкою. Зняття однієї прядки тривати від кількох секунд до хвилини. На видалення всіх нарощених локонів йде в середньому близько півгодини. На стрічках можуть залишатися ваші власні волосся. Не лякайтеся, це ті волосся, що випадають щодня природним шляхом, незалежно від нарощування.
4
Щоб видалити мертві волосся, проводиться вичісування. Потім на ті ж ряди накладаються нові стрічки для нарощування. В якості донорських пасом бажано використовувати слов'янські волосся. Вони можуть застосовуватися багаторазово і довго не втрачають свій первинний вигляд.
Корисна порада
Щоб зберегти нарощене волосся красивими і продовжити термін їх служби, дотримуйтеся деяких простих рекомендацій. Не розчісуйте і не лягайте спати з мокрим волоссям. Не використовуйте шампуні, що містять масла та інші жирні зволожувачі. Не наносіть на корені волосся і на місця їх кріплення з донорськими пасмами різні маски і кондиціонери. Це може призвести до пошкодження структури нарощених стрічок і їх відпадання.