Як поліпшити карбюратор ВАЗ 2107. встановити карбюратор від 2108 на сімку.

ВАЗ 2107 має карбюраторну систему подачі палива, яка складається з безлічі деталей. У кожної з них свої особливості та функції. Поліпшення характеристик карбюратора може призвести до підвищення маневреності автомобіля і зниження витрат на паливо.
Вам знадобиться
  • інструменти, дріт, дифузор з маркіровкою 4,5, бензин
Інструкція
1
Щоб поліпшити динаміку ВАЗ 2107, можна видалити пружинки від вакуумного приводу дросельної заслінки. Істотний недолік цієї зміни в роботі карбюратора - збільшиться кількість споживаного палива, приблизно пів літра на сто кілометрів пробігу.
2
Інший спосіб підвищення маневреності машини за рахунок поліпшення роботи карбюратора - переробка вакуумного приводу дросельної заслінки в механічний. Для цього необхідно скористатися дротом з кільцем на кінці. Кільце з дроту потрібно просунути під гайку, що закріплює важелі приводу дросельної заслінки. Після цього гайку з силою затягують. На витрата палива цей метод не вплине.
3
Позбутися від нерівних розгонів можна за допомогою заміни в карбюраторі дифузора з маркуванням 3,5 на аналогічний, але з маркуванням 4,5. Одночасно із заміною дифузора потрібно поміняти і насос з маркуванням 30 на насос з маркуванням 40.
4
Якщо машина погано розганяється, на швидкості понад 90 км/ч починає «стрибати», а двигун працює без перебоїв тільки на холостому ходу або, навпаки, при роботі на холостому ходу «захлинається», а в холодну пору року не заводиться двигун, перше, що необхідно перевірити - жиклери, через які паливо надходить в карбюратор. Жиклери і емульсійні трубки необхідно регулярно очищати від бруду та пилу, промивати бензином і продувати.
5
Головні недоліки карбюраторів ВАЗ 2107 пов'язані з негерметичністю і швидким зносом деталей. Через них трапляються різні поломки і несправності. Щоб цього уникнути, карбюратор потрібно регулярно перевіряти. Крім жиклерів, очищати, промивати і продувати потрібно прискорювальний насос і паливний фільтр.
6
Перевіряти деталі карбюратора не варто металевими предметами. Протирати запчастини потрібно тільки такими матеріями, які не залишають ворсинок. Інакше можна засмітити клапани і трубки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=vPry3MNOqmg
Корисна порада
Щоб провести тюнінг карбюратора, можна звернутися до фахівців. Вони зможуть внести зміни, які неможливо зробити без спеціального обладнання та навичок.