Як зробити телефон багатоканальним.

Багатоканальні телефони роблять роботу в офісі більш зручної: щоб подзвонити в вашу організацію, потрібно спочатку набрати єдиний номер, а потім вибрати внутрішній номер того співробітника, з яким потрібно поговорити. В іншому випадку може виникнути плутанина з номерами компанії, якщо їх декілька.
Інструкція
1
Вирішіть, скільки потрібно внутрішніх номерів для роботи вашого офісу. Щоб порахувати необхідну кількість, відштовхується від чисельності працівників. Не забудьте врахувати внутрішній номер для факсу та інших можливих офісних цілей. Визначте, яка кількість зовнішніх ліній зможе забезпечити безперебійну роботу офісу. У разі використання номера вашого телефону як гарячої лінії кількість зовнішніх ліній повинно відповідати розміру регіону, з яким ви працюєте, і числу співробітників, що обробляють дзвінки.
2
Підключіть необхідну кількість ліній. Воно не повинно бути менше, ніж потрібне число вхідних ліній. Якщо у вас підключена основна телефонна лінія, розширте її за допомогою додаткових. Для цього вам слід звернутися в компанію, що надає вашому офісу телефонний зв'язок. Після того як фахівці оператора перевірять ваші комунікації і підтвердять наявність технічної можливості для необхідних підключень, в ваш офіс зможуть провести додаткові лінії.
3
Купіть офісну телефонну станцію, модель якої відповідає вашим побажанням. Якщо такий АТС у продажу немає, придбайте ту, яку надалі можна буде розширити до потрібної модифікації. Робиться це за допомогою спеціальних плат розширення, які також буде потрібно придбати.
4
Зверніться до інженера, який займається офісними АТС. Він повинен встановити плати розширення в станцію, підключити телефонну лінію до АТС і запрограмувати станцію. Для того щоб мати гарантії якісної роботи, запрошуйте фахівця не з боку, а з телефонної компанії, послугами якої ви користуєтеся. Швидше за все, виклик інженера буде платним.
5
Організуйте цифровий канал, якщо офісна АТС не може забезпечити необхідну кількість внутрішніх і зовнішніх номерів. Таку послугу може надати оператор зв'язку. Складіть схему дзвінка і розпишіть місця знаходження телефонів співробітників.
Установка міні АТС на підприємстві дозволяє скоординувати дії всіх співробітників через зручну і швидку зв'язок. При цьому клієнти і ділові партнери можуть безпосередньо зв'язуватися з необхідним менеджером і не чекати довгого перемикання. Наявність подібного пристрою в організації говорить про її ділової активності та успішної діяльності.
Інструкція
1
Почніть з проведення проектних робіт. Вони повинні включати в себе всі необхідні заміри для установки міні АТС. При цьому враховуються потреби компанії і обдумуються варіанти прокладки кабелів. Складіть технічне завдання, в якому враховуватимуться ці дані. Перелічіть необхідні інструменти і матеріали для установки міні АТС.
2
Пам'ятайте, що якщо ви хочете прокласти кабель і не пошкодити вид інтер'єру, то необхідно придбати спеціальні декоративні короби. Існують також бездротові міні АТС, які набагато зручніше і надійніше, так як менше факторів впливають на якість її роботи. Однак такі пристрої коштують трохи дорожче. Обміркуйте даний варіант і розрахуйте економічну вигоду від подібних витрат.
3
Прокладіть кабелю для міні АТС, встановіть і підключіть телефонні розетки, визначте місця для іншого обладнання. Перевірте, щоб все було розташовано досить зручно і доступно. Дані роботи повинні бути виконані з підвищеною акуратністю і точністю, так як передавленной кабель, відстаюча розетка або поганий контакт можуть привести до шипінню в телефонній трубці і зниження якості зв'язку. Таким чином, рекомендується доручити цю справу професіоналам.
4
Налаштуйте міні АТС. Почніть з наладки стаціонарного абонентського обладнання, серед яких обов'язково включите таку опцію, як «Автосекретар». Вона дозволить уникнути необхідності прийому на роботу окремої людини, який займатиметься перекладом телефонних дзвінків. Програма автоматично буде приймати вхідні сигнали і перенаправляти їх на відповідний додатковий номер.
5
Проінструктуйте всіх працівників підприємства за принципами роботи міні АТС. Це дозволить надалі уникнути різних неполадок, пов'язаних з неправильним використанням функцій устаткування.