Як налаштувати GPS на телефоні Nokia. Як налаштувати gps на nokia 5800.

У смартфонах Nokia для реалізації функції GPS використовується додаток Ovi Maps. Дана програма повністю безкоштовна і дозволяє визначати місце розташування, прокладати маршрути і знаходити різні підприємства та місця прямо з мобільного пристрою. Також доступна функція голосової навігації та путівника.
Вам знадобиться
  • - налаштований на телефоні Nokia інтернет.
Інструкція
1
Переконайтеся, що у вас правильно налаштований інтернет. Для цього запустіть браузер або будь-який додаток, що використовує передачу пакетних даних, перевірте його працездатність.
2
Перейдіть в меню «Налаштування» - «Телефон» - «Налаштування додатків» - «Визначення місця розташування», виберіть налаштування вашого оператора.
3
Якщо на смартфоні не встановлена програма Ovi Maps, перейдіть на офіційний сайт Nokia для її завантаження. Зробити це можна за допомогою комп'ютера. Після скачування програми підключіть телефон за допомогою кабелю в режимі Ovi Suite та зробіть установку, клікнувши двічі на викачаному файлі формату .sis (.sisx).
4
Запустіть Ovi Maps за допомогою однойменного ярлика в меню телефону.
5
Дочекайтеся завантаження всіх даних і карт, а потім виберіть меню «Моє місце розташування». Якщо все працює коректно, то через деякий час на екрані буде показана карта з вашим поточним місцем розташування.
6
Існує безліч інших сторонніх додатків-навігаторів, що використовують вбудований в телефон GPS-модуль. Серед безкоштовних програм варто відзначити мобільну версію відомої утиліти 2GIS. Вона володіє схожим на комп'ютерну версію функціоналом, здатна виводити список фірм і маршрути громадського транспорту. Також існує програма Garmin Mobile XT, що володіє схожими функціями, але має більш високу швидкість роботи, якщо порівнювати з Ovi Maps.
Зверніть увагу
Для користування GPS бажано підключити послугу безлімітного інтернету у вашого оператора мобільного зв'язку. Ovi Maps завантажує велику кількість пакетних даних, що може негативно позначитися на балансі мобільного телефону.
Корисна порада
Для телефонів без вбудованого GPS-приймача можна придбати додатковий модуль навігації від Nokia. Використовуючи даний пристрій і підключивши його до телефону ви зможете скористатися Ovi Maps для визначення місця розташування.
Завантаження карт на навігатори телефонів Nokia може відбуватися по-різному. Тут все залежить від можливості вашого інтернет-з'єднання і інших параметрів вашого мобільного пристрою.
Вам знадобиться
  • - підключення до інтернету на комп'ютері або телефоні;
  • - програма Nokia Map Loader;
  • - диск з PC Suite.
Інструкція
1
Завантажте на ваш комп'ютер програмну утиліту Nokia Map Loader з офіційного сайту розробника. Вона допоможе вам скачувати картки в ваш мобільний пристрій Nokia за допомогою підключення до інтернету через комп'ютер. Отриманий через інтернет файл скопіюйте в пам'ять вашого смартфона і від'єднайте пристрій від комп'ютера. Зайдіть в диспетчер файлів телефону в меню «Офіс» (в деяких моделях телефонів в «Панелі управління»).
2
Виконайте установку програми Nokia Map Loader, натиснувши на інсталятор. Дозвольте програмі виконання всіх необхідних для роботи дій. Встановіть на вашому комп'ютері NokiaPCSuite з диска, який йде в комплектації всіх мобільних пристроїв Nokia. Підключіть телефон до комп'ютера і виберіть у ньому режим підключення PCSuite.
3
Запустіть в телефоні встановлене вами програми Nokia Map Loader. Виберіть у його меню ваше розташування: Europe - Russia. Натисніть на кнопку запуску завантаження карт, після чого дочекайтеся, поки протягом певного періоду часу система зробить потрібні дії. Після цього від'єднайте пристрій через безпечне вилучення.
4
Виконайте завантаження карт в навігатор телефону Nokia за допомогою меню оновлення програмного забезпечення в панелі управління. Запустіть перевірку наявності файлів, доступних для завантаження вашого телефону, потім відзначте галочкою пункт оновлення карт навігатора.
5
Запустіть процес інсталяції, дочекайтеся, поки система виконає необхідні дії. Зверніть увагу, що це може зайняти тривалий час залежно від обсягу файлів і швидкості вашого інтернет-соєдненіє, краще всього, якщо у вас виконується високошвидкісне підключення по Wi-Fi або 3G.
6
Завантажте спеціальні програми, які встановлюються в ваш телефон разом із завантаженими до них картами. Таких додатків досить багато, найголовніше - вибрати те, яке підходить під вашу операційну систему і дозвіл екрана.
Корисна порада
Користуйтеся завантаженням карт з комп'ютера - це набагато швидше.