Як підключити антену.

Переваги супутникового телебачення в порівнянні із звичайним незаперечні - і саме тому багато хто прагне роздобути супутникове ТБ в власне домашнє користування. Різні фірми, які постачають послуги супутникового телебачення, вимагають гроші і абонентську плату за підключення телевізора до супутникової антени, але при бажанні ви можете спробувати підключитися до антени власними силами, без послуг посередників.
Інструкція
1
Щоб підключитися до супутникового телебачення, вам для початку потрібно вибрати місце для установки антени. Для цього ви повинні дізнатися розташування супутників і вирахувати їх кути місця і азимути.
2
Антена повинна бути встановлена в такому місці, де буде найменше перешкод для сигналу з супутника, а також, де ви легко зможете отримати до антени доступ. Наприклад, ви можете поставити і змонтувати антену на даху або на балконі.
3
Міцно встановіть зібрану антену на опорах, використовуючи анкерні болти, що не дають антені вирватися з опорної поверхні. Після установки антени перевірте, чи знаходиться опромінювач конвертера у фокусі антени.
4
Якщо ваша антена встановлена захід або на схід супутника, поверніть конвертер навколо своєї осі на утримувачі. Це дозволить поліпшити якість сигналу і зображення на екрані.
5
Підключіть конвертер коаксіальним кабелем до ресивера, використовуючи F-подібні конектори. Помістіть телевізор недалеко від антени, щоб ви могли одночасно мати доступ до налаштування зображення і зміни положення антени для настройки.
6
Підключіть аналоговий ресівер з апаратурою приймальні установки, використовуючи СКАРТ-роз'єми, на низькій частоті. На телевізорі в такому випадку потрібно вибрати режим AV.
7
В ресівері встановіть частоту одного з каналів вибраного супутника.
8
Ви можете використовувати як аналоговий, так і цифровий ресивер для підключення та налаштування. Крім того, у продажу є безліч ресиверів, які суміщають цифрові і аналогові входи.
9
Після того, як ви зловите сигнал, переконайтеся, що цей сигнал належить саме тому супутнику, який ви вибрали для підключення. Спочатку сигнал буде перемежовуватися перешкодами - зробіть більш точну і тонку настройку, виправивши якість зображення на екрані.
10
Окремо проведіть настройку на каналі, який ловиться добре, і окремо, більш точно, - на каналі, який ловиться погано.
Зверніть увагу
Якщо самостійна установка антени викликала у вас будь-які труднощі, зверніться до фахівців за кваліфікованою допомогою в установці.
На сьогоднішній день існує декілька способів отримання сигналу одночасно з декількох супутникових тарілок. Для цього можна використовувати один ресивер або більше. Весь цей процес ґрунтується на застосуванні системи управління DiSEqC (Digital Satellite Equipment Control).
Вам знадобиться
  • - ніж;
  • - плоскогубці;
  • - DiSEqC перемикач 4-1 або 8-1;
  • - супутниковий ресивер.
Інструкція
1
Підготуйте кабель. Для цього скористайтеся ножем і плоскогубцями. Зачистіть верхній шар ізоляції. Під ним буде екран з дрібних проводков, відведіть їх на кабель. Нижній за ним фольгований шар ображати. Оголити серцевину кабелю. Акуратно очистіть її ножем від верхнього шару емалі і надіньте F-коннектор. Ображати зайвий екранований шар.
2
Підключіть три конвертори до DiSEqC (службовцю для з'єднання декількох конверторів), так як перша антена буде направлена на три супутника (Hotbird 13e, Astra 4,8e, Amos 4W), то для цього знадобляться три кабелі. DiSEqC ізолюйте від будь-яких влучень вологи. Сполуки ізолентою краще не обертати, краще використовувати термоусадку.
3
Підключіть DiSEqC до ресивера. Для цього відключіть тюнер (ресивер) від мережі 220В, прикрутите F-коннектор до гнізда LBN in. Після цього налаштуйте супутникову антену. Спочатку встановіть центральний супутник, наприклад, найпопулярніший в Росії - Astra 4,8e (Sirius). Для цього в меню супутникового ресивера слід встановити параметри 11766h27500, де 11766 - частота, h - горизонтальна поляризація, 27500 - швидкість потоку.
4
Можливо налаштуватися і на будь-який інший, частоти всіх супутників можна знайти на сайті www.lyngsat.com. Встановіть антену вертикально і налаштовуйте її повільними поворотами вправо-вліво до того моменту, поки смуга якості сигналу на ресівер не буде становити порядку 65-70%. Після цього зафіксуйте всі її кріплення.
5
Налаштуйте бічні конвертори. Для цього тимчасово вимкніть центральний, на супутники, наприклад, Amos (10723h27500) і Hot Bird (10853h27500). Потім підключіть DiSEqC-перемикач 4-1 (чотири входи - один вихід). Після цього проскануйте три супутника. Таким же чином налаштуйте другу антену.
6
Підключення двох супутникових антен до одного ресивера мається на увазі підключення конвертерів. Для з'єднання їх воєдино найпростішим шляхом буде застосування DiSEqC-перемикача, 4-1 або 8-1, залежно від того, скільки на обох супутникових тарілках встановлено конвертерів. Одно так само на його входи йде підключення з них кабелів, а вихідний кабель підключається до ресивера. У супутниковому тюнері в меню налаштувань слід включити DiSEqC. Т