Як передати файл на телефон за допомогою bluetooth. Як за допомогою блютуз передати файли з телефону на ноутбук.

Копіювати інформацію на мобільний телефон можна за допомогою відповідного USB-кабелю або бездротового каналу Bluetooth. Другий спосіб набагато зручніше, тому що він не вимагає фізичного з'єднання телефону з іншим пристроєм.
Вам знадобиться
  • Bluetooth-адаптер.
Інструкція
1
Для передачі файлів на телефон з комп'ютера або ноутбука скористайтеся Bluetooth-адаптером. Це може бути вбудований модуль або окрема зовнішнє пристрій, що підключається до USB-порту. Встановіть драйвери для даного Bluetooth-адаптера.
2
Виконайте пошук відповідних файлів на сайтах виробників цього пристрою або мобільного комп'ютера. Відкрийте диспетчер пристроїв і знайдіть назву Bluetooth-модуля. Клацніть по ньому правою кнопкою миші і перейдіть в меню «Оновити драйвери».
3
У новому вікні вкажіть ручний варіант установки і виберіть папку, в яку ви зберегли викачані файли драйверів. Перезавантажте комп'ютер, щоб виконати інтеграцію потрібних функцій в систему Windows.
4
Тепер увімкніть Bluetooth-адаптер мобільного телефону. Переконайтеся в тому, що апарат відкритий для пошуку. Знайдіть потрібний файл на жорсткому диску комп'ютера. Клацніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть пункт «Відправити».
5
У розгорнулося меню вкажіть пункт «Пристрій Bluetooth». Дочекайтесь появи вікна пошуку доступних пристроїв. Натисніть кнопку «Оновити». Після появи в списку вашого мобільного телефону, двічі клікніть по його назві лівою кнопкою миші.
6
Введіть пароль, необхідний для виконання синхронізації пристроїв. Повторіть введення пароля в меню мобільного телефону. Дочекайтеся завершення процедури відправлення файлів.
7
Якщо вам потрібно передати дані з іншого мобільного телефону, відкрийте папку, в якій зберігаються потрібні файли. Виділіть один з них і перейдіть до можливих варіантів дій.
8
Виберіть пункт «Відправити» і вкажіть параметр «Відправити по Bluetooth». Дочекайтеся завершення пошуку потрібного телефону, виберіть його і натисніть «Відправити». Введіть пароль для доступу до другого телефону. Аналогічним чином передайте інші файли.