Як відкрити свій центр раннього розвитку дітей. відкрити розвиваючий центр для дітей.

Центри раннього розвитку з'явилися в Росії зовсім недавно. З кожним роком їх популярність зростає. Пов'язано це не тільки з відсутністю місць у державних дошкільних освітніх установах. Багато батьків віддають перевагу недержавним розвиває центрам тому, що вони надають можливість вибору методики навчання, графіка занять, обсягу інформації і т.д.
Інструкція
1
Перед тим як відкрити центр раннього розвитку, визначитеся, чи буде ця установа приймати дітей на цілий день або на два-три години. Від цього залежить кількість довідок і дозволів, яке доведеться отримати в різноманітних інстанціях.
2
Для того щоб відкрити центр раннього розвитку, зареєструйтесь як індивідуального підприємця. Зробити це можна в територіальній інспекції Федеральної податкової служби. У Москві вона знаходиться за адресою Похідний проїзд, володіння 3. За детальною інформацією про графік роботи і необхідних документах зверніться на сайт http://www.nalog.ru/. У рядку «Вид діяльності» вкажіть «Дошкільна освіта (попереднє початкового загальній освіті)».
3
Якщо педагогічна діяльність не передбачає перебування дитини в центрі раннього розвитку більше трьох годин, якщо за підсумками занять не буде атестації та видачі дипломів, ліцензії отримувати не потрібно. У всіх інших випадках доведеться доводити свою компетентність в Ліцензійну палату, надавши її співробітникам освітні та навчальні програми.
4
Одночасно з отриманням дозволу на індивідуальну підприємницьку діяльність займіться пошуком приміщення. Центр раннього розвитку можна організувати і в квартирі. Але тільки в тому випадку, якщо діти не будуть там перебувати цілий день. Якщо ви плануєте саме такий заклад, вам доведеться отримувати дозволи від Державної санітарно-епідеміологічної служби (СЕС), а також від Державного пожежного нагляду, що входить в структуру МНС.
5
Складіть бізнес-план, в якому пропишіть всі витрати. Включіть туди зарплату педагогів, покупку посібників, меблів, обладнання, витрати на ремонт та оренду приміщення, рекламу.
6
Якщо ви вирішили орендувати нежитлове приміщення, почніть з невеликого метражу. Двох кімнат - одна 10-15 кв.м, інша 20-15 кв.м., буде достатньо. Перша послужить роздягальнею, а друга преднозначена для занять з педагогами.
7
Підготуйте договір на надання послуг, який ви будете укладати з батьками вихованців. Пропишіть в ньому час занять, навчальні програми, додаткові умови та вартість.
8
Закупіть методичні посібники, меблі, іграшки. Не обов'язково витрачати гроші на нові речі. Обдзвоните розташовані по сусідству дитячі садки. Там можуть зберігатися цілком придатні столи і стільці, які можна придбати дуже недорого. А іграшки зберіть по знайомих, діти яких вже виросли. Так ваш розвиваючий центр виявиться забезпеченим всім необхідним з мінімумом витрат.
9
Подбайте про рекламу центру раннього розвитку. Почніть з звичайних плакатів, розміщених на дошках оголошень у місцях скупчення людей. Краще всього, якщо поруч будуть поліклініки, школи, дитячі садки. Саме там збираються мами з маленькими дітьми, яким буде цікаво вашу пропозицію.