Як підключити активний сабвуфер. Підключення активного сабвуфера.

Автомагнитола може помітно скрасити ваше перебування на дорогах - як у далекій поїздці, так і в процесі звичайної їзди по міських дорогах. Щоб музичний супровід в автомобілі радувало вас ще більше, ви можете підключити до магнітоли активний сабвуфер , що підсилює звук, який робить його могутніше і надає звуку особливу яскраве забарвлення. У цій статті ви дізнаєтеся, як правильно підключити активний сабвуфер до магнітоли, підтримуючої підключення подібних пристроїв.
Інструкція
1
Оберіть місце в автомобілі, куди ви встановите сабвуфер , і підведіть туди живлення від автомобільного акумулятора або прикурювача, дотримуючись полярності.
2
Щоб відрегулювати потужність сабвуфер а, встановіть на нього конденсатор, підключивши його до живлення сабвуфер а. Наявність конденсатора зменшить занадто велике навантаження на напругу всієї електромережі автомобіля.
3
Для підключення на сабвуфер е використовуйте роз'єм типу «тюльпан» і гвинтові контакти харчування. Приєднаєте сабвуфер до загального харчуванню автомобіля, переконавшись в тому, що полярності дотримані вірно, і конденсатор встановлений правильно, також при дотриманні полярностей.
4
Встановивши сабвуфер , налаштуйте низькочастотний динамік - обмежте його верхня межа (Turnover), повертаючи відповідний регулятор на сабвуфер е.
5
Також, якщо на сабвуфер е є кнопка Phase, регулююча фазу коливання динаміка, залиште її відключеною, або увімкніть, щоб встановити значення фази коливання на 180.
6
Постарайтеся домогтися гармонійного поєднання амплітудно-частотних характеристик вашого сабвуфер а і динаміків середніх частот. Підстройте верхню частоту сабвуфер а так, щоб характеристики не заважали один одному, якщо сабвуфер має на увазі можливість регулювати цей параметр.
7
Крім приєднання активного сабвуфер а, у вас також є можливість встановити в автомобіль пасивний сабвуфер , якщо магнітола не підтримує підключення активного пристрою.