Як вибрати сторожову собаку. Як вибрати собаку для квартири.

Головна задача сторожовий собаки - вчасно попередити свого хазяїна про небезпеку, сторожити і захищати приватну власність. Вибрати хорошу сторожову собаку не так-то просто.
Інструкція
1
Гарна сторожова собака - це розумне, сміливе, що володіє гучним голосом тварина, віддане своєму господареві. Грозний зовнішній вигляд - не головний критерій вибору сторожового собаки, адже в її обов'язки зовсім не входить переслідування і атака потенційного ворога. Хоча досить велике і люта тварина одним своїм виглядом здатне відлякати незнайомця.
2
Найпопулярнішими породами сторожових собак є ротвейлер, німецька вівчарка і англійський бульдог. Хоробрі і сильні ротвейлери здатні самовіддано захистити свого господаря і членів його сім'ї у разі небезпеки. Добре вихований і правильно навчений ротвейлер є не тільки відмінним сторожем, а й добрим, ласкавим і ніжним домашнім тваринам.
3
Розумні й віддані німецькі вівчарки відмінно піддаються навчанню. Ці тварини добре зарекомендували себе в якості сторожових собак не тільки для будинку, але і для охорони державних об'єктів.
4
Якщо ви шукаєте сторожову собаку для квартири, віддайте перевагу англійській бульдогу. Незважаючи на те, що зовнішнім виглядом ці тварини показують бажання байдикувати і насолоджуватися життям, відчувши наближення до дверей квартири незнайомця, вони обов'язково повідомлять вам про це.
5
Кращими сторожами приватних будинків і дачних ділянок є кавказькі, середньоазіатські і південноруські вівчарки. Довга густа шерсть цих тварин здатна захистити їх від морозів і негоди, тому жити вони можуть у дворі будинку.
6
Якщо у вашій родині є маленькі діти та інші домашні тварини, зверніть увагу на такі породи сторожових собак як джек рассел тер'єр і родезийский риджбек. Вони досить терплячі до малюків і готові пробачити їм будь пустощі. Крім того, ці собаки дуже рухливі, розумні, уважні, хоробрі і віддані своїм господарям.
7
Відмінними сторожами при належному вихованні можуть стати такси, добермани, фокстер'єри, пуделі, ердельтер'єри, а також йоркширські тер'єри.
8
Перш ніж зупинити свій вибір на тій чи іншій породі сторожового собаки, вирішіть для себе: де житиме вихованець (вдома або на вулиці), якого розміру має бути тварина, хто його буде тренувати (ви або фахівець), повинно Чи воно буде захистити вас і вашу сім'ю в разі небезпеки.