Як лікувати суглоб на нозі великого пальця. опух суглоб великого пальця ноги.

В результаті травми або переохолодження суглоб великого пальця ноги може запалитися. Для артриту характерні поява набряку, обмеження рухів і больовий симптом. Біль може проявлятися як при ходьбі, так і в стані спокою.
Інструкція
1
При виникненні симптомів артриту великого пальця ноги зверніться до лікаря - хірурга, ортопеда або травматолога. Після проведення діагностики фахівець призначить комплекс лікування. Він порекомендує накласти на суглоб повну пов'язку, щоб зафіксувати його і полегшити біль при ходінні, а також призначить протизапальні препарати.
2
Для ліквідації запалення і відновлення мікроциркуляції в тканинах суглоба призначають нестероїдні або стероїдні протизапальні препарати, а також засоби, які зміцнюють суглобові тканини. Вони володіють хорошим ефектом, але можуть мати побічні дії. При прийомі всередину вони можуть сильно дратувати слизову шлунка. Якщо ви помітили ці побічні ефекти, зверніться до лікаря для заміни препарату. Доктор призначить иньекции або підбере інший засіб.
3
Для прискорення відновлення тканин суглоба великого пальця ноги застосовуйте методи народної медицини - ванночки, аплікації і розтирання.
4
Приготуйте ванночку з теплою водою і додайте в неї кілька крапель олії звіробою або евкаліпта. Робіть процедуру щодня по 15 хвилин протягом тижня.
5
Подрібніть свіже листя коланхое, засипте їх в півлітрову банку до половини обсягу. Залийте спиртом або горілкою до краю банки, настоюйте в темному місці протягом тижня. Цю настоянку втирайте в область ураженого суглоба один раз в день.
6
Подрібніть в блендері ріпчаста цибуля і прикладайте його до суглоба на 20 хвилин по кілька разів на день. Тривалість цих аплікацій не обмежена, їх можна робити до повного зникнення симптомів запалення.
7
Допомагають зняти запалення обгортання свіжими капустяним листям, прикладайте їх до хворого суглоба і фіксуйте не тугою пов'язкою на 20-30 хвилин. Втирайте ялицеве масло в область суглоба 2 - 3 рази на день до зникнення больового синдрому.