Як вибрати флеш-пам'ять.

Сьогодні ні один мобільний пристрій, будь то телефон, ноутбук або фотоапарат, не обходиться без флеш-пам'яті. Вона дозволяє значно розширити обсяг записуваної інформації і зберегти її на довгі роки.
Інструкція
1
При виборі флеш-карти обов'язково враховуйте вигляд і модель мобільного пристрою, для якого вона буде призначатися. Зазвичай в описі до пристрою вказується тип підходящої карти пам'яті.
2
Велике значення має і обсяг флеш-пам'яті. Але тут уже слід звернути увагу на індивідуальні потреби. Якщо на карті буде зберігатися мала кількість інформації, наприклад, картинки або мелодії, підійде і невеликий обсяг. Фотографії з професійного фотоапарата або фільми займуть набагато більше місця. В середньому на карту об'ємом 256 Mb поміститься близько 30 хвилин відео або 100 якісних фотографій.
3
Щоб не виникло проблем із сумісністю флеш-пам'яті і мобільного пристрою, краще зупиніть свій вибір на більш відомих і поширених картах. На сьогоднішній день таких сім: CompactFlash (CF), IBM Microdrive, SmartMedia, Multimedia Card (MMC), SecureDigital (SD), MicroSD і MemoryStick. Кожна з них має свої плюси і мінуси, а вибір їх залежить від особистих переваг і потреб. Але за оцінками аналітиків, найпоширенішими і універсальними у використанні картами пам'яті з них є CompactFlash і SD/MMC.
4
Вибираючи флеш- пам'ять , що не залиште без уваги швидкість її читання, запису і ступінь захисту збереженої інформації від випадкового пошкодження або стирання. Природно, чим вище будуть дані показники, тим краще.
5
Зверніть увагу і на такий важливий критерій вибору, як ціна товару. Не завжди висока вартість є показником кращої якості. Іноді вона просто буде залежати від мініатюрного розміру флеш-пам'яті. Краще все ж спиратися на універсальність карти.
6
Якщо є така можливість, при покупці флеш-карти придбайте і спеціальний адаптер, який дозволить застосовувати її і в інших мобільних пристроях.