Як підключити акустику.

Якісна акустична система, підключена до комп'ютера, може подарувати вам не тільки задоволення від прослуховування музики, а й об'ємний і якісний звук в різних іграх, а також при перегляді фільмів. Багатьох не влаштовують звичайні комп'ютерні колонки, і часто власники комп'ютерів хочуть вдосконалити своє звукове обладнання. У цій статті ви дізнаєтеся, як підключити до комп'ютера пасивну акустику , використовуючи ресивер-підсилювач з RCA-роз'ємами і колонки 5.0.
Інструкція
1
В вашому ресівері має бути не менше 5 аналогових RCA-входів. Розставте ресивер і колонки по правильній схемі навколо комп'ютера, після чого підключіть ресивер до акустики через відповідні роз'єми на задній панелі.
2
Тільки після того, як колонки підключені до ресивера, його можна підключати до системного блоку комп'ютера.
3
Чи не переплутайте роз'єми при підключенні - запам'ятайте, в якому гнізді знаходяться кабелі від тих чи інших колонок. Підключіть сабвуфер в жовте гніздо на задній панелі комп'ютера.
4
В налаштуваннях звуку саундкарти вкажіть, що ви хочете підключити пристрій виходу на центральний канал (сабвуфер), зазначивши жовтий роз'єм. Якщо ви помилилися, в будь-який момент можна поміняти місцями центральний канал і бас.
5
Ще два кабелі на задній панелі системного блоку потрібно увіткнути в лінійний і мікрофонний вхід.
6
Якщо на вашому ресівері є аналоговий вхід і роз'єм виходу сигналу для сабвуфера, ви можете підключити до нього пасивний сабвуфер, але, якщо у вас немає сабвуфера, можна обійтися і без нього, використовуючи в системі тільки ресивер і колонки. Сабвуфер може бути не тільки пасивним, але й активним - живиться від мережі.
7
Якщо ви хочете підключити активну, а не пасивну акустику , не використовуючи ресивер-підсилювач, вам буде потрібно активний сабвуфер з уже встановленим всередині нього підсилювачем сигналу і роз'ємами підключення кабелів. Все колонки підключаються до роз'ємів сабвуфера на його задній панелі, і вже сабвуфер підключається до комп'ютера.
Домашні колонки будуть звучати краще, якщо їх грамотно підключити. Сучасна різноманітність акустичних аксесуарів надає величезний вибір проводів, роз'ємів та інших корисних дрібниць для підключення акустичних систем до підсилювача.
Вам знадобиться
  • - Паяльник;
  • - припой;
  • - термозбіжна трубка;
  • - кріплення для проводів;
  • - рулетка;
  • - кусачки.
Інструкція
1
Встановіть колонки в кімнаті так, щоб вони мали хорошу віддачу по басам.
2
Розташуйте підсилювач в такому місці кімнати, де вам буде зручно регулювати гучність і перемикати звукові пристрої.
3
За допомогою рулетки виміряйте необхідну довжину акустичних проводів, щоб з'єднати з підсилювачем праву і ліву колонки. Загальну довжину беріть із запасом 0,5-0,7 м на рухливість сполук. Прокладайте акустичні дроти окремо від силових і освітлювальних проводів з напругою 220В. Цей захід допоможе знизити можливі наводки мережі на підсилювач і зменшить ймовірність виникнення різного роду шумів. Дуже зручно прокладати акустичні дроти під плінтусами.
4
Купіть акустичний кабель, керуючись такими міркуваннями: Якщо діаметр басових динаміків не перевищує 20см, або акустичні роз'єми на підсилювачі слабкі, в такому випадку немає сенсу брати дроти перетином більше 1,5 квадратних мілліметров.Еслі діаметр басового динаміка 30см і більше , потужність акустичної системи не перевищує 100Вт, на підсилювачі і колонках потужні роз'єми з гвинтовим затискачем дроти, тоді можна сміливо брати акустичний кабель перетином 2,5 квадратних міліметра. До гвинтовим затискачів на колонках і на підсилювачі, а так само під перетин обраного кабелю підберіть позолочені клеми. Вони поліпшать електричний контакт, зроблять з'єднання придатним для багаторазових з'єднань і роз'єднань, зменшать втрати звукового напруги на нагрів з'єднань, внаслідок чого трохи покращиться віддача колонок по басу.
5
Демонтуйте плінтуси, під якими ви будете прокладати акустичну проводку.
6
Покладіть акустичні дроти, закріпіть їх до підлоги за допомогою дюбель-хомутів або пластикових скоб. Не шукайте швидкого альтернативного способу кріплення, що не забивайте цвяхи і не вкручуйте саморізи між жил проводу.
7
Підпишіть провід правого каналу, а так же провід лівого каналу. Зазвичай плюсова жила проводу промаркована на заводі-виробнику навіть на порівняно недорогих акустичних проводах - плюсова жила підписана по всій довжині проводу або на худий кінець, уздовж всієї мінусовій жили намальована біла смуга.
8
Припаяйте акустичні роз'єми до зачищені кінці проводів. Заізоліруйте місця пайок за допомогою термоусадочної трубки.
9
Підключіть акустичні роз'єми до підсилювача і колонкам, дотримуючись полярності і сторони розташування колонок.
10
Увімкніть підсилювач, перевірте працездатність системи.
11
Встановіть зняті плінтуси назад.