Як завантажити програму на смартфон.

Смартфон або, якщо перекладати дослівно, "розумний телефон", відрізняється від звичайних моделей тим, що має операційну систему, набагато більшу кількість функцій, швидкий і досить потужний процесор. Наявність власної операційної системи і робить можливим не тільки завантажувати в смартфон різноманітні корисні програми, але навіть створювати їх самостійно за наявності відповідних навичок.
Інструкція
1
Як правило, в більшості моделей смартфонів завантажити програму досить просто. В Symbian підключіть апарат за допомогою кабелю до комп'ютера, після чого перейдіть в меню і виберіть пункт «Установка програм», де пропишіть шлях до розташування в комп'ютері потрібної програми. Спеціальна програма Ovi Suite сама налаштує необхідні параметри і розпакує додаток.
2
Крім того, можна просто підключити телефон до ПК як накопичувальне пристрій, після чого зберегти на ньому файл .sis або .sisx. Диспетчер файлів допоможе зайти в ту папку, де знаходиться програма, запустіть її. Це викличе початок процесу установки, в ході якого залишається виконувати вимоги інсталятора.
3
В пристроях з встановленою Android після підключення пристрою до ПК пропишіть в рядку пошуку потрібну програму від Google і натисніть на "Встановити".
4
Також в цих телефонах можна завантажувати і сторонні додатки - для цього достатньо провести копіювання файлу .apk в карту пам'яті смартфона, після чого відкрити його за допомогою спеціального файлового менеджера ASTRO або EStrongs для цієї програми. Або ж можна скористатися існуючою в операційній системі (ОС) спеціальною програмою Market, яка допоможе встановити додаток для цієї ОС з інтернету. Третім варіантом для Android є використання спеціальної програми AppsInstaller, яку можна скачати в інтернеті. Вона самостійно сканує SD карту і дозволяє завантажити файли з потрібним розширенням .apk.
Зверніть увагу
Додатково встановлені додатки зроблять можливими в вашому телефоні безліч функцій: читання книг в різних форматах, плеєри, словники та перекладачі, економія заряду батареї і відомості про її стан, зчитування баркодів і др.На подібних телефонах можуть бути встановлені найрізноманітніші операційні системи, але найбільш популярними є Android, Symbian OS, Windows Mobile, PalmOS, BlackBerry OS.