Що робити, якщо замерзла машина.

Сильними морозами в Росії навряд чи кого-небудь можна здивувати. Однак студена зима доставляє велику кількість проблем автолюбителям. Адже часто власники машин в глибокий мінус на вулиці стикаються з ситуацією, коли у авто замерзають складаються дзеркала, що не відкриваються ручки дверей, та й взагалі машина не заводиться. А от як боротися з наслідками таких явищ, знають далеко не всі автолюбителі.
Інструкція
1
Якщо ваш автомобіль замерз настільки, що ви навіть не можете відкрити двері, потрібно приступати до його реанімації. Для початку постарайтеся відкрити замок ключем, а не брелоком сигналізації або иммобилайзером. У випадку, коли замок не реагує, його необхідно відігріти. Для цього підійде будь-який відкритий джерело вогню: запальничка, папір, палаюча з одного кінчика або спеціальне автомобільне засіб для відтавання замерзлих частин. Також цілком успішно застосовуються різні спиртовмісні рідини. Погрійте замок, періодично намагаючись заново вставити в нього ключ і провернути. Рано чи пізно у вас це вийде.
2
У випадку, коли ваша машина стоїть на сигналізації, після відкриття дверей вам потрібно відразу ж постаратися відключити її. Для цього всередині автомобіля є спеціальна кнопка. Головне завдання - згадати, де вона розташована.
3
Наступне випробування, які ви можете пережити в замерзлій машині, - це відмова авто заводитися. Знову і знову повертаючи ключ у замку запалювання, ви ніяк не можете почути гул мотора. Щоб автомобіль все-таки міг завестися, фахівці рекомендують не ганяти стартер більше 15 секунд. Якщо за цей час двигун не відгукнувся на ваші спроби, зачекайте пару хвилин. Потім пробуйте знову. Однак, якщо після 3-4 спроб машина так і не завелася, більше не намагайтеся. Інакше ризикуєте зіпсувати двигун зовсім.
4
Щоб не потрапити в неприємну ситуацію з замерзлим мотором, підготуйтеся до зими заздалегідь - купіть спеціальний прилад для відігрівання замерзлих двигунів автомобілів. Являє собою такий обігрівач невеликий прилад, який живиться від мережі 220 вольт. Вартість його близько 3000 р.
5
Також завести автомобіль в зимові морози вам буде легше, якщо ви будете ретельно стежити за своїм залізним конем. Для цього необхідно, щоб в автомобілі завжди був повністю заряджений акумулятор. Масло для двигуна і коробки передач необхідно використовувати тільки найкраще. Іноді фахівці рекомендують на ніч налити трохи бензину в масло. Це запобіжить замерзання найважливіших деталей автомобіля.
6
Так як в автомобілі в першу чергу замерзає акумулятор, то від проблем із заводом вранці можна позбутися, просто забираючи акумулятор в тепло.
7
Щоб у автомобіля не замерзали скла, після того як ви приїхали до місця призначення, розкрийте всі дверцята. Стривайте поруч з машиною 3-4 хвилини, поки салон провітрюється. Таким чином ви зрівняти різницю температур, що виникає між теплим салоном і холодним повітрям зовні.