Як підключити дві камери.

Відеореєстратор - це пристрій для запису потокового відео, що дозволяє швидко і ефективно вирішувати конфлікти на дорозі. Для того щоб забезпечити максимальну безпеку автомобіля і його власника однієї камери часто буває не достатньо. Установка двох відеокамер дозволяє розширити область фиксируемого простору навколо автомобіля.
Вам знадобиться
  • - відеорекордер
  • - провід
  • - відеокамери х2
  • - поворотний кронштейн х2
  • - саморізи
  • - монітор
  • - рідкі цвяхи
  • - SD-карта
Інструкція
1
Зніміть мінусову клему з акумулятора. Встановіть відеорекордер в безпечному та доступному місці, наприклад, в бардачку або бардачку. Демонтуйте приладову панель і підведіть до пристрою живлення від бортової мережі автомобіля.
2
Виберіть відеокамеру для зйомки подій по ходу руху автомобіля. До основних характеристик таких відеокамер відносяться кут і дозвіл зйомки, світлочутливість. Важливим є розмір камери і можливість знімати в інфрачервоному діапазоні. Це дозволить давати якісну картинку навіть вночі при вимкнених фарах.
3
Встановіть фронтальну відеокамеру на кронштейн поруч з салонним дзеркалом заднього виду. Пропустіть провід камери під обшивкою салону і підключіть його до Відеорекордер.
4
Визначтеся з місцем установки другої камери. Переважно всього направити її назад. Закріпіть поворотний кронштейн за допомогою саморізів. Зніміть обшивку зі стелі і підключіть другу камеру до Відеорекордер.
5
Приєднайте монітор до рекордеру, щоб перевірити працездатність камер. Поверніть салонні панелі на місце, для їх додаткової фіксації і шумоізоляції можна використовувати рідкі цвяхи.
6
Налаштуйте огляд камер за допомогою монітора. Багато камер дозволяють змінювати збільшення і фокусна відстань, а також стандартні настройки кольоровості. У більш просунутих моделях реалізований автофокус.
7
Вставте в рекордер карту пам'яті. Багато з них підтримують різні формати, але найпоширеніший - Secure Digital. Поверніть клему акумулятора на місце і зробіть тестову поїздку. Налаштування камер може збитися від тряски, при необхідності, поправте її. Щоб додавати на відеозапис дані про швидкість і географічному положенні автомобіля підключіть навігатор GPS.
Зверніть увагу
На відміну від відеореєстратора, рекордер не потрібно забирати з машини побоюючись вандалів, так як він надійно укритий від сторонніх очей.
Корисна порада
Для того щоб збільшити кут зйомки можна використовувати змінний об'єктив або прозору накладку типу «фишай».