Як відключити автозапуск інтернету. Як відключити автозавантаження підключення до інтернету windows 7.

Під час запуску Windows, як правило, в автозавантаження потрапляють ще ряд інших, не завжди потрібних програм. І кожного разу вони тільки забирають дорогоцінні ресурси системи. Є два простих способи відключення подібного незручності, з якими зможе впорається навіть починаючий користувач.
Інструкція
1
Спосіб перший полягає у відключенні автозапуску за допомогою стандартних засобів Windows. Натисніть комбінацію клавіш Win + R і в відкрилося вікно введіть команду gpedit.msc. Натисніть Enter. У лівій частині вікна виберіть «Політика Локальний комп'ютер». Клікніть по «Адміністративні шаблони» і «Система».
2
Далі відшукайте в папці «Система» пункт «Відключити Автозапуск» і клацніть по ньому правою кнопкою миші. Потім виберіть пункт «Властивості», а у вікні, «Включено», а нижче поставте галочку «Для всіх дисків». Далі натисніть «ОК», щоб прийняти зроблені зміни.
3
Ще раз натисніть комбінацію Win + R і впишіть в рядок команду services.msc. Натисніть Enter. У вікні знайдіть графу «Визначення устаткування оболонки». Клацніть правою кнопкою миші по ній і виберіть у розширенні пункт «Властивості». Перейдіть у вікні перерахованих властивостей служби на вкладку «Загальне», після чого встановіть навпроти пункту «Тип запуску» значення «Відключено». Збережіть зміни, натиснувши на кнопку «ОК».
4
Спосіб другий виконується за допомогою сторонніх програм. Знайдіть і скачайте в інтернеті утиліту AVZ. Встановіть утиліту і виберіть у головному меню пункт «Файл», а далі «Майстер пошуку та усунення проблем». У вікні, що відкриється, зробіть наступне: у значеннях в дужках в категорії проблеми відзначте «Системні проблеми», а в ступені небезпеки - «Проблеми середньої тяжкості».
5
Виділивши потрібні значення, натисніть кнопку «Пуск». Коли з'являться результати пошуку вразливостей, відзначте перший пункт «Дозволено автозапуск зі змінних носіїв», другий пункт «Дозволено автозапуск з HDD» і ще пункт третій «Дозволено автозапуск з мережевих дисків» та натисніть на кнопку «Виправити зазначені проблеми».