Як вставити реєстрацію на сайті.

Вся діяльність адміністратора сайту пов'язана з популяризацією ресурсу. А за допомогою форми реєстрації він веде облік користувачів веб-ресурсу і таким чином формує статистику сайту. Зареєстровані користувачі мають ряд переваг, які розширюють їх можливості при відвідуванні сайту.
Інструкція
1
Вирішіть, який саме ви хочете створити сайт. Можна поставити спеціальний движок, на який буде встановлений модуль, або просто написати веб-сайт гіпертекстової розмітки. Практика показує, що реєстрація потрібна для того, щоб користувачі бачили якісь параметри в системі ресурсу, а також для спілкування на форумі. Якщо ви встановите певний движок, то потім зможете з легкістю керувати на інтернет-ресурсі усіма цими категоріями.
2
На хостингу встановіть движок під назвою DLE. Для цього скопіюйте необхідні файли в кореневій каталог. Потім зробіть установку - перейдіть за адресою site.ru/install.php. Так ви встановите движок на ресурс, і всі файли почнуть працювати. На даному движку реєстрація вбудована за замовчуванням. Зайдіть в панель адміністратора для того, щоб справити ряд налаштувань. Це буде початковим етапом установки реєстрації користувачів. Без хостингу і движка буде неможливо змусити працювати веб-сайт.
3
Якщо вам потрібно встановити захист від автореєстрації, то поставте прапорець «Увімкнути капчу». Після цього на екран у спеціальній рядку стануть виводитися різні цифри, які треба буде вказувати при реєстрації. Якщо користувач за кілька спроб не зможе ввести цей код, то його IP-адресу на деякий час буде заблоковано.
4
Для установки модуля реєстрації користувачів відшукайте в інтернеті файл під назвою registration.tpl. Такий файл ви можете створити і самостійно, якщо знаєте мови веб-програмування. Зайдіть на хостинг і відкрийте папку під назвою templates. Виберіть шаблон, встановлений за умовчанням, і відкрийте його. Далі скопіюйте файл registration.tpl в каталог, який відкритий. Всі зміни збережіть і перезапустіть ресурс. У верхній частині сайту додасться рядок з написом «Зареєструвати користувача».