Як обнулити трафік.

Трафиком в мережі називають кількість даних, що приймаються або віддаються користувачем через його персональний комп'ютер. Якщо ви користуєтеся безлімітним доступом до інтернету, питань з приводу трафіку у вас не виникає. Що ж до ситуації, коли оплата залежить від трафіку, тут вже необхідність обнулити його встає досить гостро.
Інструкція
1
Вимкніть в браузері, яким ви користуєтеся, відображення графічних елементів. Звичайно, трафік від цього зменшиться значно, проте навряд чи можна назвати даний спосіб зручним.
2
Налаштуйте проксі-сервер, який дозволяє паралельно використовувати різні браузери. Перевагою цього варіанту зменшення трафіку можна назвати те, що найчастіше за допомогою проксі-сервера можна не тільки виконувати кеширование, але і вести облік трафіку.
3
Заблокуйте банери. Ви ж напевно знаєте, що чималу частку трафіку становить реклама. Дуже зручно блокувати небажані рекламні банери в браузері Mozilla Firefox. Вам достатньо навести на зображення курсор, натиснути правою кнопкою миші, після чого в випадаючому меню вибрати пункт Block Images from ... («Заблокувати зображення з ...»). Тоді банер вас більше турбувати не буде.
4
Як варіант, можна скачати і встановити програму для оптимізації трафіку, яка так і називається - Traffic Optimizer. Стабільно вона працює в ОС Windows 2000 і XP. З цією програмою ви зможете домогтися найбільшої ступеня стиснення текстових файлів форматів XML і HTML, проте файли zip, rar, exe, а також музику і відео Traffic Optimizer стискати не в змозі.
5
Встановіть спеціальну програму для роботи з електронною поштовою скринькою. Наприклад, якщо у вас є ящик на сайті mail.ru, встановіть програму Mail Agent. Коли вам приходить черговий лист, в треї починає блимати значок у формі конверта. Ви можете навести курсор миші на нього і прочитати заголовок листа. Потім можна вже вирішити, чи варто заходити на свій e-mail, щоб лист прочитати, чи ні. Щоб миготливий конвертик вас не відволікав, закрийте віконце, в якому відображається заголовок листа, натиснувши на хрестик у верхньому правому куті.