Як очистити список логінів.

Сучасні браузери пропонують користувачам зручні налаштування збереження особистих даних. Але в певній ситуації може з'явитися необхідність видалити Авторизаційний інформацію. Для цього в кожному браузері передбачений інструмент очищення списку логінів .
Інструкція
1
У програмі Opera очистку логінів можна зробити за допомогою пункту меню «Налаштування». Знайдіть у ньому напис «Видалити особисті дані». У вікні повинен знаходитися пункт «Детальне налаштування». Натисніть на нього. Ця дія викличе появу додаткового списку. У ньому натисніть на напис «Управління паролями». Ви побачите список веб-сайтів, в яких ви вводили авторизовані дані. Виберіть цікавлять вас сайти і видаліть належні до них логіни.
2
Для видалення списку логінів в Mozilla Firefox виберіть в основному верхньому меню рубрику «Інструменти». У випадаючому списку виділіть пункт «Стерти недавню історію». Програма запропонує вибір з кількох варіантів очищення збережених даних. Для видалення логінів виберіть пункт «Журнал форм і пошуку». Ви можете уточнити проміжок часу, за який були додані нові логіни. Для цього натисніть на випадаючий список вгорі вікна, який знаходиться поруч з написом «Відкрити». Після цього виберіть відповідний часовий проміжок. Підтвердіть свій вибір відповідної клавішею.
3
Якщо ви відвідуєте інтернет ресурси за допомогою оглядача Internet Explorer, видалити непотрібні логіни ви зможете, зайшовши на відповідні сайти. Наведіть на поле авторизації сайту, яке відповідає логіну, і виділіть цікавлять вас варіанти. Ви можете пересуватися по списку за допомогою кнопок зі стрілками на клавіатурі. Видаліть логіни, натискаючи на кожному з них клавішу Delete.
4
Для очищення списків логінів в Google Chrome натисніть на кнопку налаштування із зображенням гайкового ключа. У відкритому наборі інструментів виберіть «Параметри». Після цього браузер відкриє сторінку з великою кількістю налаштувань. Перегляньте ліву частину сторінки і знайдіть напис «Особисті матеріали». Натисніть на неї. Відкрийте додаткове вікно «Управління збереженими паролями», посилання на яке розташовується в правій частині сторінки. Тепер ви можете навести курсор на потрібний сайт і, натиснувши на що з'явився у верхньому правому куті хрестик, видалити логін.