Як вирівняти шкіру. Як вирівняти структуру шкіри.

Нерівність на шкірі обличчя або тіла з'являються внаслідок механічних травм, вугрів, опіків. Вирівняти поверхню шкіри можна як у домашніх умовах, так і в косметичних салонах. Але варто зауважити: ефект від процедур проведених в салоні набагато помітніше, ніж від домашніх. Причина очевидна - багато професійні засоби неможливо купити в звичайних магазинах. Але при бажанні можна добитися хорошого результату і самостійно, використовуючи загальнодоступні косметичні препарати.
Інструкція
1
Якщо у вас розширені пори, то їх потрібно не тільки очищати, але і звужувати. Для цього використовуйте гелі для вмивання глибокої очистки. Вмивайтеся холодною водою або протирайте обличчя кубиком льоду. Давайте шкірі висохнути природним шляхом. Потім обробляйте тоніком і наносите крем для проблемної шкіри, він звужує пори і перешкоджає утворенню жирного блиску.
2
Використовуйте скраби. Бажано вибирати з охолоджуючим ефектом, ментол стимулює приплив крові до шкіри і покращує обмінні процеси. Очищати шкіру краще ввечері, інакше можуть з'явитися почервоніння, які так недоречно перед виходом на вулицю.
3
Різні види глини добре вирівнюють шкіру і стягують пори, при цьому насичують її корисними речовинами. Робіть маску з глини кілька разів на тиждень.
4
Можна застосовувати сіль і соду замість скрабів. Змочіть обличчя і акуратно вмассируйте щіпку солі або соди. Сіль потрібна дуже дрібного помелу, крупна може пошкодити шкіру . Це не тільки очистити пори, але і зніме ороговілі частинки шкіри.
5
З більш професійних засобів можна купити мікродермобразія. Вона містить щадні кислоти, а в деяких випадках і отшелушивающие частинки. Наносити її потрібно два рази на тиждень. Використовувати можна восени і ранньою весною, коли сонце найменш активно, але на вулиці не холодно. Застосування в період, коли сонце активно (літо і весна) не рекомендується, оскільки можуть утворитися темні плями на шкірі.
6
При виборі засобів віддайте перевагу тим, що містять фруктові екстракти і кислоти, бажано цитрусових.
7
Якщо всі домашні процедури вам не допомогли, то зверніться в косметичний салон. З урахуванням особливостей вашої шкіри будуть підібрані оптимальні методи шліфовки, як механічні, так і більш агресивні - кислотні.