Як відрізнити справжні джинси від підробки. Як відрізнити підробку від оригінальних джинсів.

У період першої появи джинсових виробів говорити про підробки не мало сенсу, так як їх не існувало. Сьогодні ситуація різко змінилася, і щоб визначити, копія перед вами або оригінал, необхідно володіти деякими знаннями.
Інструкція
1
Джинсова тканина не буває легкою за вагою. Для того щоб пошити джинси на дорослої людини, необхідно використовувати близько трьох метрів тканини. Візьміть у руки джинси, якщо їх вага близько кілограма, швидше за все, перед вами фірмовий виріб.
2
Зверніть увагу на «собачку» на блискавці джинсів. На ній повинні бути вигравірувані літери YKK. YKK Group є найбільшою світовою фірмою джинсів, з якою співпрацює велика частина всіх відомих «джинсових» брендів, таких, як Lee або Levi's.
3
Перевірте, чи проходять заклепки крізь матеріал. Їх можна побачити з внутрішньої сторони тканини, оскільки на оригінальних джинсах заклепки ставлять з метою збільшити міцність виробу, а не тільки для краси.
4
Зверніть особливу увагу на блискавки. Якщо джинси фірмові, блискавка на них самостійно не розстібається, навіть у тому випадку, якщо вона застебнута не повністю.
5
Внутрішні шви можуть також багато розповісти про джинсовому виробі. Якщо всередині нитки витягуються, рвуться, шви нерівні і погано прострочені, не сумнівайтеся, це підробка. Хороші виробники зазвичай використовують подвійний шов для своїх виробів. У якісних моделях не буває розривів ниток і звисаючих кінців. Колір нитки, як правило, жовтий, зрідка виробники використовують червону нитку.
6
При примірці джинсів, виготовлених з використанням еластану, необхідно подивитися, з якої тканини зроблені кишені. У оригінальних моделей їх виконують з того ж матеріалу, який йде на пошиття джинсів. Кишені в підроблених виробах з міркувань економії шиють з матеріалу, який не розтягується.
7
Купуючи чоловічі джинси, порахуйте шлевки на поясі, їх має бути сім. На жіночих джинсах пришивається п'ять шлевок. Інша кількість свідчить про те, що перед вами підробка.
8
Пам'ятайте про те, що ціна фірмових джинсів не може бути невеликою. Якщо вам пропонують купити в роздріб джинси, які коштують менше 60 доларів, відмовтеся від покупки. Ціна якісних джинсових виробів, включаючи поставку, мита, інтерес продавця, коливається в межах 80-100 американських доларів.
Коли джинси тільки з'явилися, ніхто навіть не думав відрізняти їх від підробки, оскільки останніх просто не існувало. Але сьогодні все навпаки, ринок буквально переповнений виробами, пошитими в кустарних майстернях. Насправді достатньо володіти деякими знаннями і можна придбати собі даний джинсових виробів.
Інструкція
1
Справжні джинси ніколи не будуть легкими. При пошитті на дорослу людину використовується близько трьох метрів матеріалу. Зважте джинси в руці, їх вага повинна бути близько 1 кг.
2
Подивіться на «собачку» на блискавки. Ви повинні побачити на ній напис YKK. YKK Group. Ця фірма є найбільшою компанією, з якою співпрацюють практично всі популярні «джинсові» бренди.
3
Обов'язково перевірте, чи правильно прикріплені заклепки - вони повинні проходити крізь тканину і виднітися з вивороту виробу. Заклепки ставляться для міцності джинсів, а не тільки заради краси.
4
Пильно розгляньте блискавки. У справжніх джинсах блискавка ніколи сама не расстегнется, навіть якщо ви застебнули її не до кінця.
5
Зверніть увагу на внутрішні шви джинсів. Якщо нитки всередині виробу витягуються або рвуться, а також шви мають нерівний або погано прострочений вид - це однозначно підробка. Відомі компанії з виготовлення якісних джинсів ніколи не дозволять собі такої «роботи». У них немає звисаючих кінців ниток або розірваних швів. Зазвичай брендові компанії використовують подвійний шов при прострочки. У більшості випадків нитка має жовтий колір, іноді вона може бути червона.
6
Якщо ви зупинилися на покупці джинсів, виготовлених з додаванням еластану, обов'язково приміряйте їх і подивіться, з якого матеріалу зроблені кишені вироби. При пошитті справжніх джинсів кишені виконують з тієї ж тканини, що і всю модель. У підробках кишені зазвичай виготовляють з матеріалу, що не містить еластан, так як це знижує собівартість виробу.
7
При покупці джинсів для чоловіка порахуйте кількість шлевок на поясі. У цьому виробі їх - сім штук. Жіночі моделі мають п'ять шлевок. Якщо ви нарахували більшу або меншу кількість, перед вами однозначно підробка.
8
Не думайте, що справжні джинси можна купити за невелику ціну. Якщо роздрібна ціна виробу становить менше 60 доларів, краще відмовтеся від такої покупки. Ціна справжніх джинсів, в яку входять поставка, мито, вигода продавця і т.д. починається від 80-100 доларів США.