Як навчитися малювати картини маслом. малюнки маслом научіца.

Картини маслом - це яскраві твори, здатні прикрасити будь-яке приміщення. Вони виглядають набагато ефектніше, ніж ті картини, що написані, наприклад, олівцем. Від художника вони вимагають не тільки вкладення сил, а й чималих коштів. Тому якщо ви готові витратитися, тоді сміливо приступайте до навчання.
Інструкція
1
Спочатку запасіться всіма необхідними матеріалами: фарбами, полотном, клеєм, пензликами, грунтом. Найбільше коштуватимуть, зрозуміло, олійні фарби. Хоча правильний вибір дешевших предметів буде не менш важливий. Особливо уважно поставтеся до придбання полотна. Матеріал, з якого він виготовлений, безпосередньо впливає на результат вашої роботи. Тому намагайтеся купити полотно з льону або пеньки.
2
Не починайте малювати відразу, дотримуйтесь установленим порядком. Попередньо ви повинні проклеїти куплений полотно, щоб фарба не промочила його наскрізь, проникнувши на виворітну сторону. Здійснити такі маніпуляції досить просто, для цього скористайтеся столярним клеєм. По завершенні процедури приберіть полотно в максимально провітрюваних кімнату для сушки. До речі, варто перевірити, чи вдало ви зробили все. Таким показником стане міцність клейового згину (він не повинен тріснути).
3
Наступний необхідний крок - це грунтовка полотна. Без цього ви не зможете почати малюнок. Зверніть увагу, що нанесення грунту вимагає пильної уваги й акуратності. Якщо ви зробите це необережно і недбало, матеріал не зможе розподілитися рівномірно і зіпсує вашу картину.
4
Тепер приступайте до виконання малюнка. Візьміть пензлі і фарби, починайте дбайливо і не поспішаючи наносити мазки. Не бійтеся того, що на полотні утворюються патьоки (при використанні олійних фарб це в принципі виключено, адже вони мають досить густу консистенцію). Після створення картини дайте їй час висохнути.
Корисна порада
Не забувайте, що для успішного створення малюнка необхідно сильний натяг полотна. Тому заздалегідь придбайте ще й хороший підрамник. Якщо не використовувати даний інструмент, можна отримати в підсумку лише зіпсований тріщинами малюнок.
Картини, написані олійними фарбами, є найбільш барвистими і виразними, особливо в порівнянні з малюнками, зробленими олівцем. Вони можуть стати окрасою будь-якого інтер'єру. Однак навчитися малювати по такій техніці досить важко і витратно, адже вартість всіх необхідних матеріалів може виявитися чималою.
Інструкція
1
Якщо засоби дозволяють, придбайте полотно, фарби (саме вони становлять найбільшу частину всіх витрат), пензлі, клей і грунт. Про все по порядку. Ретельно вибирайте полотно, адже саме від нього залежатиме, як ляже фарба, а також яка фактура буде у малюнка. Гарну промальовування мазків зможе забезпечити полотно, виготовлений з конопель або льону.
2
Майте на увазі, що відразу приступити до виконання малюнка ви не зможете. Справа в тому, що спочатку необхідно проклеїти придбаний полотно. Це захистить його від від проникнення фарби на виворітну сторону. Дана процедура проводиться за допомогою звичайного столярного клею. Після цього обов'язково помістіть полотно в провітрюване приміщення, щоб просушити його. Не забудьте перевірити, тріскається чи клейовий згин після просушування чи ні. Якщо ні, то це означає, що ви можете приступати до наступного кроку.
3
Тепер займіться ґрунтовкою. Цей пункт необхідний, оскільки без ґрунту не можна писати картину маслом. Поставтеся до цього етапу підготовки полотна з особливою увагою. Якщо ви завдасте грунт неакуратно і нерівно, або сам матеріал виявиться поганим, то ваша картина виявиться непоказною і тьмяною, на ній можуть з'явитися плями.
4
Візьміть фарби, пензлі і можете приступити до написання картини. При цьому не поспішайте, наносите мазки дбайливо і акуратно: недбалість у цій справі не вітається. На полотні також не повинні утворюватися патьоки. оскільки це в принципі неможливо, адже масляні фарби по своїй текстурі досить густі, вони не течуть. Як тільки ви намалюєте те, що побажаєте, дайте картині висохнути.
Зверніть увагу
Не забудьте вибрати хороший і якісний підрамник. Він допоможе вам забезпечити міцне натяг полотна. Між іншим, саме ця умова є основним для вдалого написання картини маслом. Уникання даного пункту може виявитися загрожує тріщинами на полотні, що явно не прикрасить ваш малюнок.