Як написати електронну формулу.

При створенні теоретичних і практичних робіт з математики, фізики, хімії студент або школяр стикається з необхідністю вставки спеціальних символів і складних формул. Розташовуючи додатком Word з офісного пакета Microsoft, можна набрати електронну формулу будь-якої складності.
Інструкція
1
Відкрийте новий документ в Microsoft Word. Надайте йому назву і збережіть в тій же папці, де у вас лежить робота, щоб в майбутньому не шукати.
2
Перейдіть на вкладку «Вставка». Праворуч знайдіть символ?, А поруч напис «Формула». Натисніть на стрілочку. З'явиться вікно, в якому ви можете вибрати вбудовану формулу, наприклад, формулу квадратного рівняння.
3
Натисніть на стрілку і на верхній панелі з'являться найрізноманітніші символи, які вам можуть знадобитися при написанні конкретно цієї формули. Змінивши її так, як потрібно вам, ви можете зберегти її. З цього моменту вона буде випадати в списку вбудованих формул.
4
Якщо вам потрібно перенести формулу в текст, який пізніше потрібно розмістити на сайті, то клікніть на активному поле з нею правою кнопкою миші і виберіть непрофесійний, а лінійний спосіб написання. Зокрема, формула все того ж квадратного рівняння в даному випадку прийме вигляд: x = (- b ±? (B ^ 2-4ac))/2a.
5
Інший варіант написання електронної формули в Word - через конструктор. Затисніть одночасно клавіші Alt і =. У вас відразу з'явиться поле для написання формули, а у верхній панелі відкриється конструктор. Тут ви можете вибрати все знаки, які можуть знадобитися для запису рівняння і рішення будь-якої задачі.
6
Деякі символи лінійної записи можуть бути незрозумілими читачеві, незнайомому з комп'ютерної символікою. В цьому випадку найскладніші формули або рівняння має сенс зберегти в графічному вигляді. Для цього відкрийте найпростіший графічний редактор Paint: «Пуск» - «Програми» - «Paint». Потім збільште масштаб документа з формулою так, щоб вона зайняла весь екран. Це необхідно, щоб збережене зображення мало найбільше дозвіл. Натисніть на клавіатурі PrtScr, перейдіть в Paint і натисніть Ctrl + V.
7
Обріжте все зайве. В результаті у вас вийде якісне зображення з потрібною формулою.