Як налаштувати спалах.

Без спалаху не можна повноцінно займатися фотографією і робити дійсно якісні кадри - робота зі спалахом має масу тонкощів і особливостей, і професійні фотографи досконало володіють цим мистецтвом. У ряді випадків при зйомці фотограф встає перед необхідністю синхронізувати свій фотоапарат і зовнішню спалах , керуючи спалахом, знятої з камери. У цій статті ми розповімо, як налаштувати синхронізацію зовнішнього спалаху і внутрішньої спалаху вашої фотокамери на прикладі фотоапаратів і спалахів Nikon.
Інструкція
1
Вам потрібно домогтися, щоб зовнішня спалах реагувала на світіння вбудованого спалаху. Відкрийте меню фотоапарата і зайдіть у розділ «Custom setting menu».
2
Виберіть підрозділ «Bracketing/Flash», і в меню натисніть на пункт «Built-in Flash», вибравши вбудовану спалах .
3
Тепер, зайшовши в настройки вбудованого спалаху, відкрийте «Commander mode», щоб зайти в режим управління, і налаштуйте спалах для роботи, встановивши групу (А) і робочий канал, відповідний каналу зовнішнього спалаху. Наприклад, якщо ви використовуєте зовнішню спалах моделі Nikon Speedlight SB-600, ваш робочий канал буде третім.
4
Проведіть настроювання безпосередньо зовнішнього спалаху - затисніть одночасно кнопку «-» і «zoom». Відкриється меню налаштувань.
5
перегортати пункти меню кнопками + і -, і натисніть пункт «Off», який супроводжується зиґзаґоподібної стрілкою. Після цього за допомогою кнопки «Mode» встановіть режим «On».
6
Цими діями ви включили бездротової контакт спалаху і вашого фотоапарата. Щоб вийти з меню, знову затисніть клавіші «zoom» і «-», або просто вимкніть, а потім увімкніть спалах .
7
Все настройки зроблені - тепер ваша спалах синхронізована з камерою, а на її дисплеї повинна з'явитися інформація про робочий каналі і групі А. З цього моменту ви можете фотографувати.
Кожен знає про те, що повноцінної красивою фотографії не зробиш без хорошого фотоапарата і, звичайно ж, спалахи. Зробити воістину якісні кадри може тільки професіонал, який досконало володіє усією технікою і знає всі нюанси цієї справи. Дуже часто при зйомці фотографу доводиться синхронізувати роботу фотоапарата із зовнішнім спалахом і тоді перед ним постають питання, як налаштувати спалах , як зняти її з камери, під яким кутом краще розмістити і т.д.
Інструкція
1
Моделей фотоапаратів в сучасному світі представлена велика безліч, відповідно, вони все різноманітні та індивідуальні, але принципи роботи все ж схожі. Розглянемо настройку спалаху Nikon для цієї ж марки фотоапаратів, які на сьогодні є одними з найбільш востребованних.Прежде все, хотілося б відзначити, що метою настройки є реагування зовнішнього спалаху на світіння вбудованої в фотоапарат, а для цього візьміть фотоапарат і відкрийте меню. Знайдіть розділ «Custom setting menu» і зайдіть в нього.
2
Знайдіть підрозділ «Bracketing/Flash» і виберіть його. Натисніть на пункт «Built-in Flash». Цим самим дією ви виберіть настройки вбудованого спалаху. Відкрийте «Commander mode». Це режим управління вбудованим спалахом, яку і слід налаштувати в першу чергу.
3
Встановіть групу А і робочий канал для внутрішньої спалаху, який відповідатиме каналу зовнішнього пристрою. Так, наприклад, якщо вами використовується зовнішня спалах Nikon Speedlight SB-600, то робочий канал на фотоапараті слід вибирати третій і т.п.
4
Перейдіть до налаштування зовнішнього спалаху. Затисніть кнопку «zoom» і «-» одночасно, викликавши тим самим меню налаштувань пристрою. Перегорніть за допомогою кнопок «-» і «+» пункти відкрився меню. Виберіть пункт «Off», поряд з яким буде намальована зиґзаґоподібна стрілка.
5
Знайдіть кнопку «Mode» і з її допомогою встановіть для зовнішнього спалаху режим «On». Таким чином, натиснувши зазначену кнопку, включається бездротової контакт вашого фотоапарата і зовнішнього пристрою (спалаху) .Натисніть знову одночасно клавіші «-» і «zoom» такими діями ви повернетеся у вихідне положення фотоапарата з вже готовими настройками, які щойно встановили. Крім цього повернутися в початкове положення, тобто вийти з меню можна просто, вимкнувши фотоапарат і в подальшому знову включивши його.
6
Налаштування автоматично зберігаються. Якщо вам знадобиться зайти в меню знову, вимкніть і ввімкніть знову спалах або ж затисніть зазначені вище клавіші.Проверьте, щоб на Можливо побачити робочому каналі і групі А.С цього моменту можна приступати до фотозйомки, ваша фотокамера і спалах синхронізовані і готові до роботи.