Як вимкнути спливаюче вікно.

Незважаючи на постійне вдосконалення антивірусних програмних продуктів і поповнення їх баз даних новими записами, деякі віруси і шкідливі програми все ж здатні проникнути на комп'ютер. Якщо йдеться про рекламні вікнах, які спливають поверх всіх інших вікон в системі, перешкоджаючи роботі з ПК, необхідно якнайшвидше видалити викликають їх появу файли.
Вам знадобиться
  • - інтернет-браузер;
  • - програма Dr.Web CureIt.
Інструкція
1
Є кілька способів боротьби з спливаючими вікнами, викликаними діями вірусу. Першим ділом спробуйте вирішити проблему за допомогою freeware-програми Dr.Web CureIt. Завантажити її можна з офіційного інтернет-сайту виробників антивірусного ПО Dr.Web.
2
Завантаживши на свій комп'ютер і встановивши додаток, запустіть його. Сканування операційної системи на наявність шкідливих програм почнеться автоматично. Так і повинно бути, тому що багато вірусні банери намагаються перешкоджати запуску додатків такого типу. Майте також на увазі, що запускати CureIt потрібно не в безпечному, а в звичайному режимі роботи ОС Windows.
3
Якщо вірусів виявлено не було, значить, вам потрібно підібрати код відключення настирливого спливаючого вікна. Вийдіть в інтернет з телефону або іншого комп'ютера. Впишіть в адресний рядок браузера http://support.kaspersky.ru/viruses/deblocker або http://sms.kaspersky.ru.
4
Далі введіть номер телефону або рахунку, зазначеного в тексті банера, після чого клікніть по кнопці «Отримати код». Вам представлять кілька кодів - спробуйте вводити їх один за іншим, поки не підберете потрібний. Якщо ж потрібного коду серед представлених не виявилося, спробуйте знайти його, перейшовши по посиланнях http://www.esetnod32.ru/.support/winlock або http://www.drweb.com/unlocker/index.
5
Якщо, незважаючи на всі ваші зусилля, прибрати банер ви не можете, спробуйте знайти файли вірусу самостійно. Для цього запустіть ОС в безпечному режимі - тоді вірусне вікно пошуку не завадить. Для цього під час перезавантаження ПК натисніть на F8. Коли Windows завантажиться, знайдіть на системному диску папку system32 в каталозі Windows.
6
Знайдіть, після чого видаліть всі файли, які мають розширення dll і ім'я, закінчується на lib, наприклад, partlib.dll, hostlib.dll і т.д. Видаливши всі підходять під опис файли, перезавантажте комп'ютер і виберіть звичайний режим завантаження ОС. Після цього проведіть повне сканування комп'ютера на віруси.