Як передати великий обсяг інформації. Як передається інформація.

Ми любимо ділитися з друзями і близькими щасливими моментами нашого життя: показуємо фотографії з відпустки, записуємо штучно послання на диктофон і легко передаємо їх через інтернет. Але як відправити великий файл, наприклад, домашнє відео або відеозапис весілля?
Інструкція
1
Головною проблемою при відправці файлів великого об'єму є те, що з технічних причин можливий збій з'єднання. На жаль, ніхто від цього не застрахований. Так що якщо у вас або вашого співрозмовника низька швидкість інтернет-з'єднання, передати інформацію онлайн буде досить складно. Однак існує кілька способів, що дозволяють проводити передачу об'ємних файлів.
2
Сучасний сервіс електронних поштових скриньок дозволяє відправляти в листі файли розміром до 2 Гб - в цей розмір може вміститися стандартний фільм тривалістю близько півтори години. При цьому передача здійснюється не з листа в лист, а файл розміщується на сайті - сервері домену вашої електронної пошти.
3
Авторизируйтесь в своєму ящику і натисніть кнопку «Написати листа». Як зазвичай при створенні електронних листів виберіть адресата, вкажіть тему повідомлення, якщо це необхідно. Натисніть на кнопку «Прикріпити файл». З її допомогою ви можете вкладати в лист документи невеликого розміру. Але перед вами з'явиться додаткова кнопка «Прикріпити файл розміром до 2 Гб». Натисніть на неї і в рядку «Обзор» задайте шлях до того файлу на своєму комп'ютері, яким хочете поділитися зі співрозмовником.
4
Натисніть кнопку «Прикріпити». Файли великого формату завантажуються на електронний сервіс і зберігаються там до двох місяців безкоштовно або до року за умови внесення вами певної плати. Надішліть листа, і ваш адресат отримає повідомлення з посиланням, яка направить його на конкретну папку в сховище. При цьому завантажена вами інформація буде доступна тільки тим користувачам, яких ви включили в список адресатів. Користувачеві на іншому кінці «дроту» залишиться тільки натиснути на кнопку «Завантажити» і дочекатися завершення завантаження об'ємного файлу на свій комп'ютер. При цьому вам немає необхідності залишатися онлайн.
5
Якщо у вас є можливість довго залишати комп'ютер включеним, ви можете передати великі файли через сервіси онлайн-спілкування, такі як ICQ і Skype. При цьому одержувач обов'язково повинен бути присутнім у вашому списку контактів, і в його налаштуваннях повинна бути дозволена функція прийому інформації . Щоб скоротити час, вам достатньо просто «перетягнути» потрібний вам файл в діалогове вікно, в якому відбувається переписка. Після того, як ваш співрозмовник дозволить закачування інформації на свій комп'ютер, почнеться передача файлів. Дуже важливо, щоб обидва «пов'язаних» між собою комп'ютера залишалися підключеними до інтернету, поки завантаження не закінчиться.
При роботі в мережі нерідко можна зіткнутися з необхідністю відправки файлу або групи файлів великого розміру. У цьому випадку ви можете скористатися простою послідовністю дій.
Інструкція
1
Насамперед переконайтеся, що відправка потрібних вам файлів неможлива через електронну пошту, так як їх розмір перевищує максимально можливий розмір відправлень. Ви можете здійснити даний крок, написавши в технічну підтримку вашого поштового сервера або спробувавши прикріпити потрібні вам файли. Як тільки ви переконаєтеся що пряма відправка через e-mail вам не підходить, переходьте до наступного кроку.
2
заархівуйте файли, призначені для відправки. Для цього виділіть їх все за допомогою лівої кнопки мишки або за допомогою клавіш shift і ctrl. Завершивши виділення, натисніть на них правою кнопкою миші і виберіть з меню, що випадає "Додати до архіву". У налаштуваннях архіватора виберіть вкладку "Додатково", після чого встановіть пароль. Це обмежить третім особам доступ до даних, що містяться в архіві. Дочекайтеся закінчення створення архіву, в залежності від обсягу даних і швидкодії вашого комп'ютера, це може зайняти тривалий час.
3
Завантажте архів, отриманий в попередньому кроці, на файлообмінник. Розглянемо цей крок на прикладі сайту ifolder.ru. На головній сторінці справа ви побачите розділ сторінки, на якому ви можете завантажити файл. Натисніть на відповідну кнопку і дислокуються архів, створений раніше. Натисніть на ОК, після чого дочекайтеся закінчення завантаження. Залежно від швидкості вашого інтернет-з'єднання та розміру архіву це може зайняти тривалий час. По закінченню завантаження ви будете перенаправлені на сторінку з полем для створення пароля. Введіть його, максимізуючи даних, завантажених на сервері. Після цього ви потрапите на сторінку з посиланням на скачування завантаженого вами файлу. Скопіюйте її.
4
Створіть новий лист на вашій поштовій скриньці. Вставте в текст листа посилання і пароль на скачування вашого архіву, а також пароль для доступу до архіву. Після цього введіть поштову скриньку адресата і натисніть на кнопку "відправити".