Як шнурувати бутси. види шнурівки футзалок.

Зручні «черевики для футболу», бутси , набагато підвищують якість гри. У професійній екіпіровці все має значення - від футбольної форми до шнурків. Від правильної шнурівки залежать міцність і надійність взуття, комфорт ноги і навіть точність нанесення удару по м'ячу. Вміння вправно управлятися зі шнурками знадобиться і для аматорських ігор, і для повсякденного носіння. Модникам можна приділити більшу увагу не тільки практичності, але й красі зав'язок.
Вам знадобиться
  • - бутси;
  • - два шнурка;
  • - 2 фетрових язичка.
Інструкція
1
Порадьтеся з досвідченим тренером і потренуйтеся зав'язувати шнурки на бутсах відповідно до його рекомендацій. Головне в шнурування футбольних черевиків - це забезпечення їх надійності та зручності. При ударі по м'ячу який-небудь стирчить не так на місці вузол може серйозно зіпсувати гру.
2
Освойте важливі правила: після шнурівки поверхню підйому бутс повинна бути рівною. Вузол повинен розташовуватися із зовнішньої сторони вироби, ближче до підошви. Він акуратно заправляється під тасьму.
3
Спробуйте зашнурувати бутси, з'єднуючи пари отворів тасьмою по паралельних лініях. Цей спосіб шнурівки відомий як прямий або прямокутний. Він не утворює традиційних діагональних переплетень всередині взуття. Щоб досягти такого результату, для початку слід пропустити тасьму через два верхніх отвори - тоді вузол виявиться знизу.
4
Відведіть кінці шнурка всередину бутс, після чого лівий кінець тасьми простягніть по всій довжині вироби і випустіть з нижньої лівої дірки. Протягнете протилежний кінець у другий отвір зверху (з правого боку бутса), перекиньте на протилежну сторону і знову опустіть вниз.
5
Таким чином, ця частина шнурка почне описувати лінію прямокутників, по черзі проходячи через всі дірки. Під кінець шнурівки вона вийде з нижнього отвору справа. Зашнуровані бутси будуть виглядати охайно, їх можна буде швидко розшнурувати і зашнурувати знову. Однак така зав'язка неможлива, якщо на виробі є непарне число отворів.
6
Використовуйте непарну пряму шнурівку, якщо число дірочок на бутсах не кратне двом. Для цього необхідно на самому початку зробити одну діагональну стяжку, потім працювати за описаним зразком. Після закінчення шнурування робити такий перехлест не рекомендується, так як він може деформувати підйом.
7
Зробіть міцний вузол, щоб зафіксувати шнурівку бутс. Звичайний, знайомий з дитинства, «бантик» універсальний, його можна використовувати для повсякденного носіння.
8
Інший варіант вузла («двокрокове») не настільки красивий і симетричний, однак більш надійний - НЕ розв'яжеться, навіть якщо розплутається один його кінець. Зробіть звичайний перехлест двох складених удвічі решт тасьми. Потім сформуйте нову петельку і зав'яжіть вузол. При бажанні ви можете знайти в інтернеті інші способи шнурування взуття та випробувати їх на своїх бутсах.
Зверніть увагу
При грі в футбол деякі тренери не радять робити вузол на підйомі бутс, а також заправляти його всередину взуття. Це може перешкодити гравцеві правильно прийняти м'яч. При повсякденному носінні допустимо виконувати будь-яку шнурівку - проводити тасьму знизу верх, випускати вузлик поверх або заправляти його всередину взуття.
Корисна порада
Підкладіть під шнурівку бутс м'який язичок з фетру - це захистить передню частину ступні від можливих травм під час гри у футбол. Підкладка повинна бути ширше і довше язичка самого виробу.