Як назвати салон штор.

Успіх у будь-якому бізнесі складається з багатьох чинників: знань, здатності зробити правильний вибір, і, звичайно, грамотного маркетингу. Вдала назва забезпечує інтерес з боку клієнтів і допомагає збільшити продажі.
Інструкція
1
Перш ніж приступити до вибору або створення назви салону штор, варто провести хоча б поверхневий моніторинг даної ніші. Зберіть інформацію про конкурентів, складіть таблицю з назвами їхніх компаній і проаналізуйте її. Особливу увагу звертайте на варіанти, які вам сподобалися - вони можуть виступити в якості основи для імені вашої компаніі.Решіте, чи будете ви шукати абсолютно новий, ще не зайнятий варіант або створите варіант, співзвучний вже наявним на ринке.Еслі вирішите зупинитися на другому варіанті , постарайтеся якомога менше копіювати вже наявний бренд - це створює у клієнтів негативне враження і загрожує позовами від конкурентів.
2
Підберіть слова, які підходять за змістом до вашої бізнес-діяльності. Майбутнє назва салону має асоціюватися у потенційних покупців в першу чергу з товаром або послугою, яка в їм надається. Для салону штор це можуть бути варіанти: «Прикраса вікон», «Красиві вікна», «Віконний декор» і т.д. Якщо ви вирішите зупинитися на назві, що складається з одного слова, завдання дещо ускладниться. Однак і в цьому випадку знайдеться маса цікавих рішень, наприклад: «Гардиния», «Шторленд», «Декоретто» і т.д.
3
Щоб вибрати остаточний варіант з декількох, потрібно в першу чергу перевірити, наскільки кожне буде зручно: чи є вільний домен з аналогічним ім'ям, чи не виникає різночитань при написанні назви, чи зручно його вимовляти вголос. Обов'язково звертайте увагу, наскільки правильно обраний варіант звучить при відмінюванні і спряженіі.Продумайте, якою мовою буде писатися назва салону штор: російська більш простий і звичний для більшості, зате європеїзований варіант створює додаткове враження респектабельності.