Як зав'язати арафатку по-модному. Як носити єгипетські арафаткувідео.

Сьогодні арабський чоловічий хустку шемаг став модним аксесуаром, причому носять його не тільки молоді люди, а й дівчата. Сучасне його назва походить від прізвища палестинського лідера Ясіра Арафата, який постійно одягав цей хустку. Щоб арафатка вигідно вписалася в ваш образ, необхідно правильно її зав'язати.
Інструкція
1
Найпростіший і зручний спосіб - носити арафатку замість шарфа, адже вона добре утримує тепло, так як виробляється з натуральних бавовняних тканин або шерсті. Складіть хустку по діагоналі. Потім накиньте його так, щоб трикутник був на грудях, а кінці обмотайте навколо шиї і зав'яжіть простим вузлом. Можна також скрутити їх на зразок джгута перед зав'язуванням. Розправте хустку, кінці за бажанням можна сховати.
2
Більше інтелігентно виглядатиме арафатка, зав'язана на стародавній манер. Розстеліть хустку на будь-якій рівній поверхні. Почніть загортати тканину з боку одного з кутів в смугу шириною п'ять-сім сантиметрів, поки у вас не вийде подобу шарфа. Намагайтеся робити це акуратно, щоб шари тканини рівно прилягали один до одного. Тепер накиньте хустку з боку спини. Один кінець залиште висіти спереду, а от другий потрібно перекинути через плече, обмотавши шию.
3
Дуже стильний варіант - носити арабську хустку у вигляді краватки. Для цього потрібно згорнути його у вигляді шарфа, потім накинути на шию так, щоб кінці були спереду. Зауважте арафатку на невеликий полуузел, а потім просуньте лівий кінець в петлю і злегка закрутіть його. Поправте хустку, щоб він лежав прямо.
4
Ну і звичайно, арафатку можна і потрібно носити на голові. Пов'яжіть її у вигляді звичайного хустки. Складіть тканину по діагоналі і накиньте на голову. Зауважте кінці на подвійний вузол. За бажанням, можна скрутити їх у вигляді джгута, обернути навколо голови і заправити їх під краю тканини. Часто кінцями хустки обмотують шию, цим способом більше користуються жінки. Також на голові арафатку пов'язують зразок тюрбана, маски для захисту від вітру або сонця або просто накидають хустку, а потім закріплюють його за допомогою спеціальних кілець-Рендел.
Корисна порада
Вибравши який-небудь спосіб зав'язування арафатки, перевірте, наскільки хустку вписується в ваш образ, гармоніює з іншими предметами одягу. Не бійтеся сміливих і несподіваних поєднань.
Цей досить модний нині аксесуар носить безліч назв - шемаг, Машадо, Гутрі. Офіційна назва такого хустки - куфия. У Росії ж його прийнято називати арафаткой. Цей хустку прийшов до нас з арабської культури, де він призначений для захисту від сонця, гарячого вітру і піску. Виготовляється такий хустку зазвичай з бавовняних тканин, щоб пропускати повітря, і має забарвлення в чорно-білу або червону клітку. Способів зав'язування арафатки є безліч, а в цій статті ви знайдете саме ті, які розкажуть, як пов'язати цю хустку на голову.
Інструкція
1
Зав'язування хустки у вигляді маскі.Такой спосіб зав'язування хустки поширений майже у всіх арабських країнах - він дозволяє захищати обличчя від сонця, вітру і песка.Сложіте хустку по діагоналі, щоб у вас вийшов великий треугольнік.Теперь накиньте його на голову , як звичайний платок.Левий кінець хустки трохи скрутіть в джгут, а потім протягніть його вправо під подбородком.Теперь правим кінцем хустки оберніть ліцо.Скрутіте гострий кут правого кінця, простягніть його вліво до уха.Соедініте два кінці хустки і зав'яжіть їх вузлом. Ви можете прикривати хусткою обличчя, а можете відкрити його і скласти хустку під підборіддям.
2
Зав'язування хустки у вигляді тюрбана.Такім способом хустку прийнято зав'язувати, наприклад, в Омане.Сложіте хустку по діагоналі, щоб вийшов треугольнік.Накіньте хустку на голову так, щоб прямий кінець лежав на спіне.Возьміте правий кінець хустки, трохи згорніть його джгутом і відведіть вліво назад через шею.Оставшійся у правого вуха кінчик сховайте під хустку. Виконайте все ті ж операції з лівим кінцем платка.Расправьте тюрбан, кінці хустки або сховайте, або свесьте на плечі.
3
Зав'язування хустки з допомогою кольца.Наверняка ви бачили такі кільця, вони називаються Рендел і використовуються, в основному, в Йорданії і Палестині. Саме завдяки палестинському лідерові Арафату цей хустку і отримав свій російськомовний варіант назви в кінці вісімдесятих годов.Сложіте хустку по діагоналі, щоб вийшов великий треугольнік.Набросьте його на голову, а обидва кінці відведіть назад. Зверху надягніть кільце Рендел. Один кінець виведіть вперед.
Зверніть увагу
Традиційно це заздрості від регіону, в якому даний хустку носять. Чоловіки-мусульмани зазвичай не пов'язують куфію на голові, а закріплюють її за допомогою підтримуючого обруча. Наприклад, арафатку можна використовувати як класичний російський головну хустку - скласти навпіл кутом, накрити їм голову, а потім зав'язати на потилиці, під волоссям. Ще один варіант - скласти навпіл у вигляді прямокутника, обернути навколо голови так, щоб вільні кінці опинилися у лоба.
Корисна порада
Купити такий хустку сьогодні не складе особливих труднощів, головне - знати, як зав'язати арафатку, щоб виглядати стильно й ефектно. Офіційне назви цієї хустки - куфия, походить воно від міста Ель-Куфа, де спочатку і носили цей головний убір, але в різних країнах його також іменують накидаються арафатку на голову, щоб прямий кінець опинився на спині. Беремо правий кінець арафатки, легенько скручуємо його, щоб вийшла рівна смужка, і через шию відводимо назад вліво. Заводимо його вгору і над чолом обертаємо навколо голови.