Як повернути екран. гарячі клавіші повороту монітора в ноутбуці.

У новій операційній системі Windows 7 користувачі, окрім звичних характеристик Windows, можуть зіткнутися з новими функціями, яких вони раніше не бачили, але які можуть в ряді випадків виявитися корисними. Одна з нових можливостей, що надаються новою системою - це зміна орієнтації екрану і його поворот на 90 або 180 градусів. У цій статті ви дізнаєтеся, як розвернути екран в Windows 7. Якщо ви працюєте на двомоніторних системі або досліджуєте тексти і сайти, занадто довгі для постійного скролінгу, то навик повороту екрану може істотно полегшити вашу роботу.
Інструкція
1
Клацніть на робочому столі правою кнопкою миші і натисніть «Дозвіл екрану» в контекстному меню. У рядку «Екран» ви побачите тип вашого монітора, у рядку «Дозвіл» можна відкоригувати дозвіл екрана, збільшивши його або зменшивши відповідно до своїх потреб і можливостей відеокарти.
2
За замовчуванням екран налаштований в альбомної (портретної) орієнтації. У списку орієнтацій ви можете вибрати різні налаштування повороту екрану - розгорнути екран можна на 90, 270 і 180 градусів.
3
Якщо ви використовуєте два монітори, у верхній частині вікна ви побачите два отображающихся екрану, виділених цифрами 1 і 2. Якщо другий монітор не встановлений, ви побачите напис «Інший екран не виявлено».
4
Крім того, розгорнути робочий стіл в звичне положення можна за допомогою звичайних гарячих клавіш Windows. Натисніть одночасно клавіші «Ctrl» і «Alt», після чого на клавіатурі натискайте клавішу стрілки вгору або стрілки вниз. Одне натискання стрілки повертає екран на 90 градусів.
5
Як бачите, поворот екрану в Windows 7 не являє собою ніякої складності навіть для користувача операційної системи. Ви можете розгортати екран в найбільш підходяще для тієї чи іншої роботи положення.