Як організувати смс-оплату.

Для підключення функції смс-оплати у вашому інтернет-магазині ви можете використовувати систему on-line платежів «SpryPay». Також сервіс надає можливість використовувати й інші способи оплати товару або послуги.
Інструкція
1
Зайдіть на сервіс системи on-line платежів «SpryPay» і через форму реєстрації зареєструйте свій аккаунт. Після того, як на вказану вами електронну адресу прийде повідомлення з посиланням для закінчення реєстрації і ви активуєте свій аккаунт, у вас з'явиться можливість підключити свій інтернет-магазин в систему.
2
Додайте в систему свій інтернет-магазин. Для цього на сервісі перейдіть в розділ «Списки магазинів» і натисніть на кнопку «Додати магазин». Напишіть назву свого магазину та його адреса в інтернеті. Перед вами з'явиться сторінка налаштувань інтернет-магазину. Якщо в процесі роботи на цій сторінці у вас виникнуть питання, скористайтеся SPPI документацією, яка знаходиться в лівому меню сайту.
3
Після проведення налаштувань магазину в системі, поверніться на сторінку «Список магазинів», щоб отримати форму запиту платежів. Згенеруйте форму запиту у вигляді html коду і вставте її на свій сайт на сторінку оплати вашого інтернет-ресурсу.
4
Врахуйте, що така форма підійде не для кожного магазина. Якщо в цьому питанні у вас виникнуть складності, скористайтеся готовим модулем для CMS систем. Список таких модулів ви можете знайти на сторінці «Список магазинів». Зайдіть на цю сторінку і виберіть той модуль, який підійде саме під ваш ресурс.
5
Якщо ви плануєте продавати через свій інтернет-магазин кілька видів товару з різною вартістю, перейдіть на сторінку «Список товарів», розташовану в правому меню сайту. Натисніть на вкладку «Додати товар» і ви потрапите на сторінку налаштувань для кожного товару. Таким чином, утворюється взаємозв'язок між продукцією і послугами, пропонованими на вашому ресурсі і формою оплати на сервісі інтернет платежів шляхом настройки ціни для кожної окремої одиниці товару або послуги.
6
Ви можете додати в свій аккаунт кілька інтернет-магазинів.