Як звільнити оперативну пам'ять в КПК. Як очистити оперативну пам'ять в навігаторі.

Існує декілька загальнодоступних рекомендацій по звільненню оперативної пам'яті КПК системними засобами. Інші методи мають на увазі завантаження і установку спеціалізованих додатків очистки.
Інструкція
1
Розмір оперативної пам'яті КПК сильно відрізняється від загального розміру пам'яті, що вказується виробником пристрою. Це викликано тим, що певна кількість пам'яті необхідно для нормального функціонування самої встановленої операційної системи. Від заявлених 64 Мб зазвичай залишається від 25 до 45 Мб.
2
Найбільш простим способом звільнення оперативної пам'яті мобільного пристрою є відмова від установки і використання ресурсномістких складних ігор останнього покоління і програм навігації. Переконайтеся в тому, що невикористовувані додатки не просто згорнуті, а закриті, і постарайтеся обійтися без красивих, але великих тем оформлення і графічних оболонок.
3
Викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і розкрийте посилання «Система». Розгорніть вузол «Диспетчер завдань» і визначте невикористовувані додатки в каталозі. Виділіть знайдені програми і завершите їх роботу, натиснувши кнопку «Закрити».
4
Поверніться в головне системне меню «Пуск» і ще раз розкрийте посилання «Система». Розгорніть вузол «Автозавантаження» і зменшите кількість додатків в списку до абсолютно необхідного мінімуму.
5
Перезавантажте свій мобільний пристрій. Процедура soft reset дозволяє завершити всі запущені процеси і зменшити обсяг використовуваної оперативної пам'яті.
6
Завантажте та встановіть на КПК спеціалізований додаток для звільнення оперативної пам'яті RAM Cleaner, вільно розповсюджується в інтернеті. Ця програма створить окремий сервіс, що запускає процедуру очищення пам'яті пристрою через певні проміжки часу і не функціонуюча в фоновому режимі suspend mode.
7
Скористайтеся розширеними можливостями ще однієї безкоштовної утиліти cleanRAM. Особливістю додатка є триступенева система очистки пам'яті: - швидка - для завершення неактивних додатків; - якісна - для сканування та підвищення продуктивності; - фундаментальна - для завершення всіх можливих служб і сервісів.