Як позбутися від металевого присмаку в роті.

Металевий присмак у роті може виникнути з кількох причин, причому абсолютно різним. Це і отруєння миш'яком або солями важких металів, і прийом деяких лікарських препаратів, захворювання органів шлунково-кишкового тракту, залізодефіцитна анемія, запалення мигдалин. Зубні протези, виготовлені з металів, пародонтоз - також часта причина цього явища.
Вам знадобиться
  • - часник, рослинне масло, сік лимона;
  • - спиртова настоянка прополісу;
  • - перекис водню 3%, сода харчова, лимонний сік;
  • - активоване вугілля, молоко.
Інструкція
1
Металевий присмак у роті може з'явитися при зниженій кислотності шлункового соку. Для її нормалізації приготуйте наступний склад. Залийте півлітра нерафінованої соняшникової олії дві подрібнених головки очищеного часнику середнього розміру. Через добу в приготовлений склад додайте сік 2-х лимонів. Ретельно все перемішавши, поставте банку з вмістом в темне місце на тиждень. Часникова олія приймайте по 10 мл тричі на день за півгодини до їди. Курс лікування - 3 місяці. Після місячної перерви продовжите лікування до повного одужання - металевий присмак зникне.
2
Нерідко причиною металевого присмаку в роті є кровоточивість ясен. У першу чергу необхідно проконсультуватися зі стоматологом. Найбільш часта причина кровоточивості - пародонтоз. Крім медикаментозних засобів і физиолечения, призначених лікарем, спробуйте лікування засобами народної медицини.
3
Досить ефективно полоскання водно-спиртовою настоянкою прополісу (20 крапель на 100 мл води) або перекисом водню з харчовою содою і лимонним соком. Візьміть? чайної ложки соди, додайте 7 крапель перекису водню 3% -ної і, додавши 3-5 крапель лимонного соку, ретельно перемішайте. Нанесіть приготований склад на ясна і помасажуйте їх вказівним пальцем. Залиште складу в ротовій порожнині на 10-12 хвилин. Потім прополощіть рот теплою водою. Курс лікування 14-21 день.
4
Відчуття металу в роті дає ртуть, миш'як, мідь, але зіткнутися з цими речовинами у побуті можна не часто. Цим видом отруєння організму страждають зазвичай працівники хімічних підприємств, спеціалізованих лабораторій заводів і фабрик. При появі металевого смаку рекомендується викликати бригаду «швидкої допомоги». Під час її очікування необхідно промити шлунок, прийняти таблетки активованого вугілля з розрахунку 1 таблетка на 10 кг ваги постраждалого. Також можна випити молоко.
5
У кожному разі, металевий присмак у роті - явище ненормальне і яка потребує з'ясування його причин. Тому, без консультації фахівців - стоматолога, гастроентеролога, терапевта не обійтися.