Як перемістити об'єкт на інший фон. Як у фотошопі перемістити один об'єкт зображення на інше зображення.

Перемістити об'єкт на інший фон можна за допомогою програми Photoshop, яка має на увазі роботу з растровими картинками. Процес це досить трудомісткий, він вимагає скурпульозно і акуратності. Недбалість при проведенні переміщення може призвести до того, що буде відразу помітний фотомонтаж.
Вам знадобиться
  • Програма Adobe Photoshop, два растрових зображення.
Інструкція
1
Відкрийте зображення, з якого буде взято об'єкт. У даному випадку - космічний корабель. Потім виріжте об'єкт. Для цього використовується інструмент «Чарівна паличка» з панелі інструментів у режимі «Додавання до виділеної області» (у верхньому рядку програми). З її допомогою виділіть корабель, клацаючи по навколишнього його фону. Якщо фон неоднорідний, доведеться виробляти більш часті натискання мишею. Після виділення об'єкта він буде обведений «живий» пунктирною лінією. Але виділеним виявиться не тільки космічний корабель, але й зображення по периметру.
2
Для того щоб виділення торкнулося тільки об'єкта, инвентирующем зображення шляхом натиснення «гарячих» клавіш Shift + Ctrl + I. В результаті пунктир буде тільки навколо корабля. На цьому етапі досягнута мета - виділення об'єкта.
3
клацне правою кнопкою миші всередині виділення для встановлення точних кордонів. Після натискання кнопки з'явиться меню, в якому треба вибрати функцію «Уточнимо край». Ця функція має свої параметри, регульовані передвигание відповідних повзунків. «Радіус» уточнює край виділеної області, «Контрастність» необхідний для регулювання контрастності краю виділеної області. Повзунок «Згладити» допомагає згладити зазубрені краю, а «Растушевка» - зробити більш м'якими і природними. «Стиснення/Розширення» відповідає за розміри виділеної області. У вікні функції «Уточнимо край» поставте всі дані параметри на нуль. Таким чином корабель буде виділений дуже точно.
4
Потім відкрийте зображення, на яке буде переміщений об'єкт, і мишкою перетягніть туди корабель. Встановивши його в потрібному місці, злегка розтушуйте краю вирізаної картинки і відрегулюйте яскравість/контрастність. Це необхідно для того, щоб фотомонтаж був якісним. Після того як корабель «встановлений», виконайте зведення шарів і збережіть нове зображення.
Зверніть увагу
Якщо після роботи інструментом «Чарівна паличка» виконати перенос, не використовуючи опцію «Уточнимо край», будуть помітні пікселі попереднього фону.
Корисна порада
Якщо при роботі з вікном «Уточнимо край» навести мишку на повзунок, внизу вікна можна прочитати поради, як використовувати кожен з них.