Як зробити вуха зайчика. Як зробити вушка Як у зайчика.

Маленькі діти люблять грати, перевтілюючись в різних птахів і тварин. Для того, щоб приміряти на себе той чи інший образ, дитині часто буває досить одного характерного елементу з вигляду звірка. П ушістий хвіст допоможе йому на час стати лисицею, а довгі вуха перетворять на пустотливого, веселого зайця.
Вам знадобиться
  • - білий картон;
  • - ножиці;
  • - олівець;
  • - лінійка;
  • - клей;
  • - тканина;
  • - дріт;
  • - ободок для волосся.
Інструкція
1
Виготовте заячі вушка з картону. Обмірте окружність голови вашого малюка. Якщо немає під рукою сантиметрової стрічки, зробити це можна звичайною стрічкою або товстою ниткою. Виконайте з картону смужку шириною 3 см і довжиною, рівній окружності голови дитини. Залиште припуск в 1,5 см на склеювання.
2
На аркуші картону накресліть прямокутник довжиною 17 см і шириною 4 см. Намалюйте всередині заяче вушко, що нагадує пелюстка ромашки. Зробіть його широким і заокругленим нагорі, потім поступово звузьте до 2,5 см до низу. Виріжте деталь. Виготовте з цього шаблону друге вушко.
3
Прикріпіть заготовки до середини довгою смужки з виворітного боку. Залиште між ними прогалину в 5 - 6 см. Розфарбуйте деталі при бажанні. Наприклад, зробіть внутрішню частину вуха рожевою або виділіть її чорним фломастером. Тепер склейте зі смуги ободок. Заячі вуха готові.
4
Виготовте вуха зайчика з тканини. Для цього попередньо виконайте паперову викрійку як для вух з картону. Перенесіть її на тканину. Виріжте по шаблону чотири деталі, залишивши 1 см на підгин. Зшийте заготовки попарно з виворітного боку, при цьому залиште непростроченним низ вироби.
5
Виверніть вушка. Пропрасуйте праскою. Прострочіть деталі на машинці по контуру в 0,5 см від краю. Всуньте гнучку дріт так, щоб кілька сантиметрів її залишилися вільними по обох краях. Підігніть і підшийте низ заготовки вручну.
6
Прикладіть деталі до обідка і міцно примотати їх дротом. Не забудьте залишити між вушками відстань в 2 - 3 см. Кінці дроту загніть всередину обмотки. Ободок зверху обшийте тканиною або тасьмою. Вуха зайця готові.
Корисна порада
Використовуйте для виготовлення матер'яних вух білу бавовняну або ворсову тканину. Внутрішню частину вуха можна обробити атласною стрічкою світло-рожевого кольору. Дріт для каркаса повинна володіти достатньою жорсткістю, щоб вуха тримали форму. Занадто м'яку дріт можна скласти вдвічі. Це підвищить міцність конструкції.
Існує прикмета, що якщо горять вуха, обов'язково хтось згадує про людину. Насправді це не так, адже люди не здатні читати думки на відстані. Почервоніння вушних раковин пов'язано прямо із роботою мозку.
При підвищенні розумової активності потрібна більша кількість крові для нормального функціонування мозку. Особливо помітно це у дітей, які вирішують задачі або роблять уроки з інших предметів. Червоніти може одне вухо або відразу два - це пов'язано з тим, яка півкуля в даний момент найбільш актівно.Іногда почервоніння вух спостерігається в момент, коли людині соромно за свої дії або слова. Сором - це в першу чергу стрес, тому кров блискавично приливає до мозку. З цієї ж причини може спостерігатися і почервоніння обличчя, яке поступово проходить, коли людина заспокоюється. Дізнатися, що вас обманюють можна саме за цією ознакою. Але велика ймовірність помилитися, адже співрозмовник може просто підбирати слова для подальшого діалогу або просто думати про щось своєму, що його сильно беспокоіт.Уші можуть червоніти і при переляку. В організм надходить велика кількість адреналіну, що підсилює кровообіг. Те ж саме стосується і стресових ситуацій, наприклад, на іспиті або на звіті у начальства. Зміни в кольорі вушних раковин можуть сигналізувати про те, що організм активно віддає тепло. Зазвичай таке спостерігається, коли занадто душно, спекотно або ви перебуваєте під променями яскравого сонця. У деяких людей червоніє одразу все обличчя і шия, але це пов'язано з індивідуальними особливостями організму. Буває, що вуха горять після морозу або при захворюванні отитом. В цьому випадку може спостерігатися і біль. З подібними симптомами відразу йдіть до лора, а от всі інші випадки медикаментозному лікуванню не підлягають. Не потрібно соромитися, адже це природні процеси, які відбуваються з тих чи інших причин. Якщо вам потрібно, щоб почервоніння вух скоріше пройшла, прийміть зручну позу і закрийте очі. Як тільки тіло розслабиться, кров почне відливати від голови.