Як зробити флешку локальним диском.

Завдання перетворення знімного USB-накопичувача в жорсткий диск стає актуальною при спробах створення завантажувальної флешки для використання інструменту Diskpart. Зазвичай це відбувається при необхідності установки OC Windows версії 7 з версії XP. Рішення обраної задачі лежить у використанні драйвера міні-жорсткого диска Hitachi Microdrive.
Вам знадобиться
  • Драйвер Hitachi Microdrive.
Інструкція
1
Причиною невідображення утилітою Diskpart знімного USB-пристрою є наявність на кожному носії спеціального дескриптора Removable Media Bit, відповідального за впізнання накопичувача в якості знімного пристрою операційною системою комп'ютера. Тому видалення дескриптора RMB призведе до відображення флешки як жорсткого диска.
2
Завантажте та розархівуйте архів драйвера Hitachi в будь-який часовий директорії. Використовуйте встановлений додаток текстового редактора для відкриття файлу cfadisk.inf і визначте рядок зі значенням% Microdrive_devdesc% = cfadisk_install, USBSTORDISK & VEN_JetFlash & Prod_TS1GJF168 & REV_0.00A7B03577C3F1B5 & 0.
3
Підключіть потрібне USB-пристрій до комп'ютера через порт і викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск». Перейдіть в діалог «Виконати» і внесіть значення devmgmt.msc в рядок "Відкрити". Авторизуйтесь запуск інструменту «Диспетчер пристроїв», натиснувши кнопку OK, і розгорніть розділ «Дискові пристрої».
4
Викличте контекстне меню своєї флешки кліком правої кнопки миші і вкажіть пункт «Властивості». Скористайтеся вкладкою «Відомості» діалогового вікна для визначення коду примірника пристрою і скопіюйте знайдене значення в буфер обміну, одночасно натиснувши функціональні клавіші Ctrl + C.
5
Замініть значення USBSTOR ... в файлі cfadisk.inf збереженим кодом. Визначте рядок зі значенням Microdrive_devdesc = ... в групі Strings і замініть його на будь-яке інше.
6
Поверніться в контекстне меню свого USB-носія і вкажіть пункт «Оновити драйвер». Застосуйте прапорці на полях «Ні, не цього разу» в першому вікні майстра, «Установка з вказаного місця» - у другому і «Не виконувати пошук» - в третьому.
7
Скористайтеся опцією «Установити з диска" і вкажіть папку файлу cfadisk.inf в наступному вікні, натиснувши кнопку «Обзор». Підтвердіть свій вибір у вікні запиту системи і від'єднайте флешку . Повторіть підключення створеного диска і виконайте процедуру форматування.