Як зробити класну зачіску. класна зачіска в домошніх умовах.

Незалежно від довжини і кольору волосся ви завжди зможете підібрати гарну і модну зачіску . Для цього необов'язково звертатися до професіоналів. Відомо безліч способів, що дозволяють зробити класні зачіски прямо у себе вдома.
Інструкція
1
Спробуйте зібрати волосся в просту укладку, зробивши «кінський хвіст». Дана зачіска підходить практично для будь-яких випадків. При бажанні додайте затискачі або невидимки і прикрасьте хвіст пір'їнками, дуже модними в поточному сезоні.
2
Зберіть пучок на потилиці, закрутивши волосся за годинниковою стрілкою і зафіксувавши їх спеціальними паличками або шпильками. Випустіть кілька пасом: з боків особи - довші, спереду - коротше. Додайте декоративну заколку. Так зачіска буде виглядати повітряної і гармонійною.
3
Скористайтеся альтернативним варіантом подібної укладання. Нанесіть гель на волосся, зберіть їх в хвіст, закріпіть його гумкою і заплетене косу. Косу оберніть навколо гумки і закріпіть шпильками. Пучок можна розташувати на потилиці або ж опустити його ближче до шиї.
4
Покрийте волосся воском, зберіть в хвіст, випустивши бічну пасмо. Підніміть їх вгору і двічі складіть навпіл, притримуючи рукою і опускаючи ближче до шиї. Оберніть волосся вільної пасмом і заколіть їх шпильками.
5
Нанесіть віск на злегка вологе волосся. Зробіть зачіску «кінський хвіст» і розділіть його навпіл. Одну пасмо закрутіть туго навколо гумки, а другу оберніть навколо отриманого пучка. Слідкуйте за тим, щоб кінчики волосся були направлені в протилежні сторони. Вийшла зачіску закріпіть декоративними шпильками.
6
Заплетіть кілька тонких кіс, розташувавши їх якомога ближче один до одного. Кінчики волосся обробіть воском. Створіть з кісок пучок, звільнивши пасма з боків.
7
Застосуйте крем для укладки. Волосся заплетене в косу, залишивши вільної одну бічну пасмо. З коси утворіть вертикальний пучок, закріпивши його шпильками. Що залишилася пасмом оберніть пучок і приберіть під згорнуту косу кінчик пасма. За допомогою лаку зафіксуйте вийшла зачіску.