Як замінити звук в avi. Як у відео замінити звук.

Завантаживши відео з камери на комп'ютер, можна виявити, що звукова доріжка ролика складається з шуму вітру і стуку кришки об'єктива. Якщо створення кліпу саме з таким звуком не була вашим завданням, ви можете замінити всі ці сторонні шуми на більш відповідний трек. Для заміни звуку у файлі формату avi підійдуть програми-відеоредактори.
Вам знадобиться
  • - програма Movie Maker;
  • - програма VirtualDub;
  • - відео;
  • - файл зі звуком.
Інструкція
1
Поміняти звукову доріжку в файлі формату avi можна в нескладному відеоредакторі Movie Maker. Опцією «Імпорт відео» імпортуйте в програму кліп, з яким збираєтеся працювати. Для завантаження нового звуку застосуєте опцію «Імпорт звуку або музики».
2
Перетягніть файл avi на монтажний стіл. Під доріжкою з відео ви зможете помітити трек з оригінальним звуком. Виділіть його і застосуйте опцію «Вимкнути» групи «Аудіо» меню «Кліп». Вихідний звук видалений з відео.
3
Для додавання в кліп іншого звукового супроводу перенесіть на монтажний стіл обраний трек. Якщо потрібно, налаштуйте його гучність. Відкрити регулятор цього параметра вам допоможе опція «Гучність» з групи «Аудіо».
4
Якщо завантажений звук виявився занадто довгим, можете його обрізати. Для цього поставте покажчик поточного кадру в позицію, з якої починається зайва частина звуку, і застосуєте опцію «Розрізати» з меню «Кліп». Виділіть відрізаний фрагмент треку і видаліть його натисканням на клавішу Delete.
5
Збережіть відредагований кліп опцією «Збереження на комп'ютері».
6
Для заміни звуку в avi можна скористатися програмою VirtualDub. Правда, на відміну від Movie Maker, який дозволяє працювати з файлами mp3, для заміни звуку за допомогою VirtualDub вам знадобиться заздалегідь підготовлений трек у форматі wav.
7
Відкрийте кліп в редакторі. Якщо ви не збираєтеся міняти компресію відео, включите опцію Direct stream copy меню Video. Виберіть опцію WAV Audio меню Audio і вкажіть файл зі звуком, який ви підготували для вставки в оброблюваний avi.
8
За замовчуванням прикріплений звук залишиться несжатим, отчого сохраняемое відео ґрунтовно додасть у вазі. Для того щоб зменшити розмір відео за рахунок компресії звукової доріжки, включите опцію Full processing mode меню Audio і відкрийте список доступних форматів опцією Compression. Виберіть кодек і настройки стиснення звуку.
9
Збережіть кліп опцією Save as AVI меню File.