Як повернути заводські настройки Nokia 5800. скидання на заводські настройки нокиа.

Стільникові телефони Nokia славляться своєю надійністю. Однак навіть найкраща техніка іноді дає збої. Якщо Nokia 5800 починає мимоволі перезавантажуватися, часто «висне» або раптово екран перестає реагувати на натискання, цілком можливо, користувачеві доведеться зробити soft reset. А в найкритичніших випадках слід скинути всі налаштування телефону на передвстановлені заводські значення.
Вам знадобиться
  • - технічні цифрові коди Nokia 5800;
  • - програма Nokia PC Suite;
  • - USB кабель і комп'ютер.
Інструкція
1
Перед скиданням всіх налаштувань телефону Nokia 5800 з користувальницьких на заводські, переконайтеся, що був зроблений «бекап» телефону. Необхідно зберегти всі важливі дані на комп'ютері. Якщо в комплект поставки не був включений компакт диск програмним забезпеченням, то потрібно вийти в інтернет і завантажити програму Nokia PC Suite. При цьому варто звернути увагу на версію цієї програми. Краще завантажувати саму останню модифікацію, так як тільки в цьому випадку можна бути впевненим, що телефон буде визначений встановленою програмою правильно, а обмін даними між комп'ютером і апаратом пройде в штатному режимі.
2
Перед виконанням відновлення заводських налаштувань телефону витягніть зовнішню карту пам'яті micro SD. Це не обов'язкова дія. Тим не менш, багато фахівці звертають увагу на виникаючі після скидання налаштувань проблеми, пов'язані з форматуванням зовнішньої карти пам'яті. У деяких випадках карта не визначалась телефоном і комп'ютером. Тому для її подальшого використання доводилося вдаватися до форматування micro SD через спеціальний картрідер, в результаті чого всі дані користувача пропадали.
3
Безпосередньо перед скиданням налаштувань зарядити пристрою. Будь-яке порушення у подачі живлення при перезавантаженні телефону призведе до обов'язкового відвідування сервісного центру.
4
Відновіть заводські настройки телефону за допомогою спеціального коду. Наберіть * # 7370 # і погодьтеся із запитом телефону про форматування. Чекайте завершення процедури відновлення. Іноді для підтвердження операції Nokia 5800 може зажадати код підтвердження. Якщо цей код раніше не був спеціально змінений користувачем, за замовчуванням потрібно набрати комбінацію цифр 12345.
5
Зверніть увагу на той факт, що існує ще два способи відновлення заводських налаштувань смартфона Nokia. Перший з них передбачає дію через меню апарату і називається soft reset або «м'який скидання». Натисніть «Меню», далі виберіть «Параметри», «Управління телефону», «Вихідні параметри». Скидання налаштувань відбудеться в цьому випадку «м'яко», тобто не будуть порушені дані користувача. Однак дуже часто саме для користувача установки є причиною збоїв у роботі системи. А це означає, що проблема навіть після відновлення споконвічних налаштувань апарата не буде вирішена.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=2vQkK5_3Xrw