Як заборонити доступ для одного з комп'ютерів в локальній мережі. Як відкрити доступ до карти мережі windows server.

Зміна дозволів доступу в локальній мережі комп'ютерів , працюючих під управління Windows Server, є стандартною операцією, здійснюваної штатними засобами самої системи і не передбачає залучення додаткового програмного забезпечення.
Інструкція
1
Викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск» для ініціації процедури зміни дозволів доступу в локальній мережі комп'ютерів, що працюють під управлінням Windows Server, і перейдіть в діалог «Виконати». Внесіть значення cmd в рядок "Відкрити" і підтвердіть запуск утиліти командного рядка, натиснувши кнопку OK.
2
Введіть значеніеcontrol.exe/name Microsoft.NetworkAndSharingCenterв текстове поле інтерпретатора команд Windows і підтвердіть запуск центру управління мережами і загальним доступом, натиснувши функціональну клавішу Enter. Розкрийте посилання "Мережеве виявлення» і скористайтеся опцією «Вимкнути мережеве виявлення» для заборони знаходження обраного комп'ютера в локальній мережі.
3
Збережіть зроблені зміни, натиснувши кнопку «Застосувати» і авторизуйтесь необхідну дію натисканням кнопки «Продовжити» у вікні запиту системи. Поверніться в діалогове вікно "Мережеве оточення" і розкрийте вузол «Загальний доступ до загальних папок» для заборони використання «расшаренних» папок обраним комп'ютером.
4
Скористайтеся опцією «Вимкнути загальний доступ» і збережіть зроблені зміни, натиснувши кнопку «Застосувати». Авторизуйтесь виконання потрібної дії натисненням кнопки «Продовжити» у вікні запиту системи.
5
Ще раз поверніться в діалогове вікно мережевого оточення і розгорніть посилання «Загальний доступ до файлів мультимедіа». Скористайтеся командою «Змінити» і виберіть опцію «Вимкнути загальний доступ до файлів мультимедіа». Підтвердіть збереження зроблених змін, натиснувши кнопку «Застосувати» і авторизуйтесь обрану дію натисканням кнопки «Продовжити» у вікні запиту системи.
6
Поверніться в головне системне меню «Пуск» для заборони запуску майстра додавання мережевого розміщення для обраного користувача і ще раз перейдіть в діалог «Виконати». Внесіть значення regedit в рядок "Відкрити" і підтвердіть запуск редактора реєстру, натиснувши кнопку OK.
7
Розгорніть меню «Правка» верхній сервісної панелі вікна редактора і вкажіть команду «Створити». Скористайтеся підпунктом «Параметр DWORD» і введіть значениеHKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsNTCurrentVersionNetworkNWCategoryWizardShow.Задайте значення створеного параметра рівним 0 і завершите роботу редактора.
Отримати доступ до інтернету можна самими різними способами. В деяких випадках при налаштуванні локальних мереж задають параметри, що дозволяють користувачам іншим комп'ютерів виходити в інтернет, використовуючи настройки одного з комп'ютерів.
Інструкція
1
Якщо ви не хочете, щоб ваш комп'ютер виконував функції проксі-сервера для інших мережевих користувачів, налаштуйте параметри захисту системи. Спочатку переконайтеся в тому, що для вашого з'єднання з інтернетом закритий загальний доступ . Відкрийте меню «Пуск» і наведіть курсор на пункт «Мережеві підключення». Виберіть в меню команду «Показати всі підключення».
2
Після відкриття списку активних сполук знайдіть іконку підключення до інтернету. Клікніть по ній правою кнопкою миші і виберіть пункт «Властивості». Перейдіть до вкладці «Доступ». Зніміть галочку з пункту «Дозволити використання даного з'єднання з інтернетом іншим мережевим користувачам».
3
Вимкніть функцію «Дозволити іншим користувачам мережі управління спільним доступ ом». Натисніть кнопку «Застосувати» і закрийте меню налаштувань.
4
Активуйте стандартну захист операційної системи Windows. Відкрийте панель управління і знайдіть меню «Система і безпека». Відкрийте пункт «Брандмауер Windows». Натисніть кнопку «Використовувати рекомендовані параметри».
5
Після активації служби перейдіть до пункту "Додаткові параметри». Виберіть пункт «Правила для вхідних підключень». Натисніть кнопку «Створити правило».
6
Встановіть прапорець «Для порту». У лівому меню виберіть пункт «Протоколи і порти» та активуйте варіант «Все локальні порти». Натисніть кнопку «Далі» і виберіть пункт «Блокувати підключення». Збережіть правило, натиснувши кілька разів кнопку «Далі».
7
Перезавантажте комп'ютер, щоб операційна система застосувала задані параметри. Перевірте працездатність брандмауера.