Як розкрутити медичний центр. Як розкрутити центр здоров'я.

На тлі низьких стандартів традиційного медичного обслуговування поява нових комерційних установ дає можливість подбати про своє здоров'я в найбільш сприятливих умовах. Однак конкуренція в даній сфері вже досить висока. Саме тому кожен медичний центр потребує додаткової розкрутки.
Вам знадобиться
  • - фірмовий стиль;
  • - рекламна продукція;
  • - клієнтська база.
Інструкція
1
Розробіть фірмовий стиль медичного центру. На тлі безликих поліклінік і звичайних лабораторій ви повинні виділятися запам'ятовується логотипом і продуманим слоганом. Випустіть різну продукцію з елементами фірмового стилю: бланки, ручки, відривні блоки для записів, вивіски, листівки. Все це сприятиме просуванню компанії.
2
Ведіть клієнтську базу, яка буде служити для вас не тільки ефективним засобом просування центру, а й допоможе збільшувати потік клієнтів. Внесіть в неї всю необхідну контактну інформацію про кожного пацієнта. Якщо хворий має хронічні захворювання, кілька разів на рік дзвоніть йому з пропозицією відвідати ваш центр.
3
Створіть систему знижок для постійних клієнтів. Розробіть дисконтні карти, які будуть постійно нагадувати пацієнтам про вашому центрі. Пропонуйте клієнтам рекомендувати ваш центр знайомим і отримувати за це, наприклад, безкоштовні оздоровчі процедури.
4
Введіть чіткі стандарти спілкування для персоналу. Ввічливе, уважне ставлення лікарів може стати не меншим конкурентною перевагою, ніж їх професіоналізм. Постарайтеся зробити так, щоб кожна людина відчувала себе максимально комфортно у вас, оскільки для багатьох хворих саме атмосфера є ключовою при виборі медичного закладу.
5
Проаналізуйте дії конкурентів і виділіть на їх основі ваші відмінні риси. Спираючись на проведене дослідження, побудуйте свою маркетингову стратегію. Виберіть найбільш ефективні рекламні носії. Наприклад, у вашому центрі працюють унікальні фахівці або ви маєте в своєму розпорядженні єдиним у місті рідкісним обладнанням. У даному випадку доцільно не обмежуватися рекламою загального характеру: ролики на ТБ або інформаційні статті в ЗМІ повинні робити акцент саме на ці переваги.