Як запустити сервер терміналів.

Сервер терміналів використовується в тому випадку, коли необхідно, щоб користувачі могли запускати додатки, файли та інші ресурси мережі безпосередньо через власні комп'ютери. Для запуску сервера терміналів необхідно встановити на комп'ютері відповідну роль і пройти процедуру активації.
Вам знадобиться
  • комп'ютер, підключення до інтернету
Інструкція
1
Виконайте ряд підготовчих заходів перед установкою сервера терміналів. Обнулите настройки операційної системи, тобто встановіть їх за замовчуванням. Якщо комп'ютер є сервером локальної мережі, то він не повинен виступати в якості контролера домену. Також на ПК не повинні бути встановлені ніякі користувальницькі програми. Їх настройку потрібно робити тільки після запуску сервера терміналів.
2
Перейдіть в головне меню «Пуск» і виберіть пункт «Панель управління». Відкрийте розділ «Адміністрування» і запустіть оснащення «Управління даними сервером». У діалоговому вікні необхідно вибрати вкладку «Додати або видалити роль» і вибрати пункт «Сервер терміналів».
3
Ознайомтеся з інформацією на сторінці «Зведення вибраних параметрів». Якщо дані відповідають вашим вимогам, то перейдіть до наступного етапу настройки сервера терміналів. Перед цим рекомендується закрити всі інші програми, щоб комп'ютер не може перезавантажився під час установки. Запустіть майстер установки сервера терміналів, дочекайтеся завершення процесу і перезавантажте комп'ютер.
4
Натисніть на кнопку Configure Your Server log у вікні після перезавантаження ПК, щоб подивитися інформацію про всі зміни, зроблених майстром установки сервера терміналів. Після цього запустіть оновлення ОС Windows і активуйте роботу майстра настройки безпеки.
5
Налаштуйте сервер термінальних ліцензій, без якого термін сполуки по локальній мережі з сервером буде обмежений 120 дням. Щоб виконати дану процедуру, необхідно зайти в розділ «Панель управління», вибрати оснастку «Установка та видалення програм» і перейти на вкладку «Компоненти Windows». Активуйте пункт Terminal Server Licensing. Після завершення процесу ліцензування сервер терміналів буде готовий до роботи.