Як побудувати човен.

Іноді буває просто необхідна човен, невелика, легка, портативна, міцна і непотоплюваний. Таку човен можна виготовити самостійно і всього за кілька днів. Основним матеріалом для човна буде склотканина, її знадобиться близько 24 метрів. В результаті у вас вийде човен, яку легко можна перевезти на автомобілі або розмістити в катері. У спокійну погоду така човник зможе витримати трьох дорослих людей загальною вагою 250 кг. або двох дорослих та двох дітей. Якщо ви вирішили змайструвати таку човен , то інструкція для вас - нижче.
Інструкція
1
Спочатку з рейок і фанери змайструєте болван. По верхній кромці болван потрібно оперезати брусами, на яких будуть матися жолобки - це буде необхідно для освіти відбортовки-планширя. У носовій і кормовій частині приробити по три форми для вклеювання ручок - ці ручки будуть потрібні для того, щоб човен можна було переносити.
2
Потім на днище прикріпіть два стрингера і кіль. Це підвищить подовжню жорсткість і стійкість човна на курсі.
3
Гарненько простругані болван, а потім покрийте його полужидким милом. Після того, як мило підсохне, візьміть суконну ганчірочку і відполіруйте корпус, а після цього нанесіть ще один шар мила.
4
Тепер візьміть склотканина. Вам знадобиться вісім шматків тканини по три метра кожен. Щоб додати виробу зелений колір, додайте в поліефірную смолу, яка буде сполучною речовиною, двоокис хрому з розрахунку: 2 ст. л. двоокису хрому і 20 г. затверджувача на 1 л. смоли.
5
Сформуйте корпус човники наступним чином: склотканина замочіть в сполучному речовині, потім укладайте їх, перекриваючи кіль. Спочатку укладайте по одному борту, потім по іншому. Укладіть так три шари, а всі порожнини заповніть пінопластом. Зверху покладіть ще один шар тканини. Залиште сушитися на чотири дні.
6
Через чотири дні зніміть човник з бовдура і повторіть всю процедуру, як в попередньому кроці, використовуючи отриманий корпус як матрицю. З пінопласту заздалегідь підготуйте вертикальні і горизонтальні стінки - для носової та кормової банок.
7
Через чотири дні вийміть корпус з матриці, в отбортовку заформуйте чотири дерев'яних бруска, їх довжина повинна складати не більше 200 см. Помістіть в ручки пінопласт. Після того, як смола полімеризується, обробіть всі гострі краї.
8
На одній третій довжини від транца і носа розташуйте дві пари подуключін. Ваша човник готова. Вона ідеально підійде для риболовлі і невеликих прогулянок удвох. Вибирайте для човна весла довжиною 1710 см., Ця довжина буде найбільш оптимальна. Човен виходить дуже стійкою, навіть будучи повністю заповненої водою, вона залишиться на плаву. Вдалого вам використання!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=QQW6BSEnWgU